Už to zase nefunguje, asi po update na 5.2.2

Je to nějaký týden, dva, tři, co modrák (1.1) po výpadku proudu chcípl tak, že nedával ani adresy. Včera jsem se k tomu konečně dostal, obnovil snapshot na ten automaticky vytvořený po update n 5.2.2 ale nic se nezměnilo, takže jsem skončíl u faktory resetu, tuším na verzi 5.2.0. - s nefunkčním reForisem. Vše jsem znovu nastavil a zrovnu to zašrouboval. Dneska už to zase nefunguje!

Co s tím? Jak zjisti co je špatně a jak předejít tomu, aby se to zase vysralo? WAN má statickou adresu, lan je v podstatě v defaultu, jen je IP změněná, k tomu je tam jedna wifi a nic dalšího změněno není…

Zase to budu muset vše odpojit, rozšroubovat, obnovit, nastavit, zašroubovat, zapojit… a doufat, že druhý den se dostanu na internet :-/

1 Like

V tom případě kontaktujte technickou podporu pomocí e-mailu a přílozte do přílohy diagnostiky podle návodu v dokumentaci: Support - Turris Documentation , která Vám pomůže…

Díky za rychlou reakci. Podařilo se mi se dostat na modráka i bez rozšroubování, vypadá to, že jen nedává adresy, tak jsem nastavil staticky a už se na něj dostanu. Taky to vypadá, že update na 5.2.2 ještě neproběhl, stále mám 5.2.0, takže se to asi pokazilo jen tak… :-/

Napíšu na podporu a uvidíme.