Turris OS 3.7 release

Přesně tak, už delší dobu mi upozornění chodí 2x. Mejlem jsem upozornil info@turris, zatím se nic neděje.

U mě se nic nerozbilo. Akorat ve forisu už pár verzí nechodí záložka wifi. Otevře se stránka s errorem a výpis z logu,ktery jsem asi 2x poslal na support. Ted ve verzi 3.7 je změna a v založce wifi mam toto…viz obrazek


Konfigurace wifi v luci je v pohode

Ještě stále někdo něco testuje na RC, nebo už je možno přehodit verzi na deploy?

Ne, nic, přehodit… :slight_smile:

No, tak šup do toho … ať se za ten týden, než bude konference Internet a technologie, stihnout vychytat případné problémy, mouchy a stížnosti uživatelů. Na konferenci bude i stánek s Turrisem, tak aby tam členové Turris teamu nebyli příliš kamenováni! :slight_smile:

Ale hlavně tento víkend Turris hackathon 2017…

Byla objevena jedna nepřijemná chybka, Běheme dneška by měla vyjít ještě jedna RC verze. Pokud už nic dalšího nebude nalezeno tak bude brzo vydáno jako finální.
Závada se projevovala jen ve specifických případech.

5 Likes

Lepší pořádně odladit, než spěchat do produkce :slight_smile:

1 Like

… no to by ešte Omnia ani nemala byť v predaji…

To zcela určitě … jen bych se přimlouval, aby k upgradu došlo jiný den než v pátek odpoledne. :slight_smile:

1 Like

Je už avizovaná aktualizovaná RC verze ke stažení? Mě router tvrdí, že nic k nového k aktualizaci není? :frowning:

Ještě chvilku strpení, ukázalo se, že problém modrých Turrisů je trochu zapeklitější. Nejdné se o závažnou chybu, ale pouze o velice nepříjemnou z pohledu uživatelské zkušenosti.

Tak nás netrapte a naznačte, my starý modrý Turristi jsme odolný a unesem to. :innocent:

3 Likes

No, to máte vlastně pravdu. Za ta léta už jsme zoceleni!
Ale stejně si ty rajčata na úterní konferenci vezmu :slight_smile:

@Vaclav už se na ně těší, ale prosil by jen a pouze čersvá :slight_smile: Mrtvé webové rozhraní není ideální stav :slight_smile: Chyba již byla lokalizována a měla by být brzy opravena. (stačilo router restratovat, ale to není systémové řešení)

3 Likes

Budou ze zahrádky … domácí.
To bych si nedovolil urazit Turris team nějakým nedozrálým brakem ze supermarketu! :slight_smile:

2 Likes

Rajčata nebrat, doporučuji vejce… :100:

Křepelčí … ty se lépe maskují! :slight_smile:

A je to venku, další RC 3.7, tahejte děcka…

1 Like

Dobrý čmuchal! :slight_smile:
Já už se ale RC testování účastnit nebudu … počkám si na deploy verzi.
I když je otázka, kdy se jí dočkáme, protože jak je vidět, i v poslední vypuštěné RC verzi jsou nějaké “mušky” k vychytání - viz. tento příspěvek zde na fóru