Turris Omnia NAS Box - návod na pořízení

Nové řešení:
Brněnská společnost EMKO Case, zřejmě kvůli zájmu, zařadila kryty pro Omnii do své nabídky na odkazu:

Příslušenství Turris Omnia | EMKO Case a.s.

Zde je důkaz místo slibů i s cenami:

Objednávka nyní probíhá přes přiložené formuláře u produktů. Snad ještě dodám, že:

  • NAS box se dodává v základu v černé barvě
  • Hacker kryt v černé, modré a stříbrné barvě.
  • Určitě je s nimi možné domluvit i jiné barvy, jen počítejte, že to bude za příplatek.
    Jak jsem již v původní variantě psal: Upravený NAS box vyjde na 1888 Kč s DPH. Netuším, na kolik vyjde ten Hacker kryt v upravené variantě, ale hádal bych, že by se ta cena mohla vyšplhat na cenu cca okolo 1000 Kč s DPH. Pro další informace koukněte do informací níže (původní varianta).

Původní varianta:

Už se to tu řešilo pod několika příspěvky, ale pro přehlednost to sem vše napíšu na jedno místo + přidám další informace.

NAS box pro router Turris Omnia je skutečně možné pořídit přes Emko. Výrobce dodává jen box bez kabeláže a SATA řadiče. Cena základní varianty skříně (dle zkušeností některých uživatelů je to černá skříň) je 780 Kč bez DPH, s DPH je to 944 Kč.

Doprava je možná:

  • 95 Kč (Balík DPD)
  • 115 Kč (Balík DPD dobírka)
  • osobní převzetí ve výrobě v Brně
    … ceny jsou bez DPH

Možnosti placení:

  • převodem
  • dobírka
  • v hotovosti při převzetí ve výrobě v Brně

Termín dodání: 3 pracovní týdny

Možné je také objednat box v jiné barvě, konkrétní barvy jsem k dispozici ještě nedostal, ale dostal jsem informaci, že takto upravená skříň vyjde na 1 560 Kč bez DPH.

Kontakt na Emko:
EMKO Case a.s.
Řípská 11f
Brno - Slatina, 627 00

Objednávku/poptávku lze řešit přes Formulář na webu (formulář je dole) nebo přes e-mail na Oldřicha Breicetla (sales department) olda@emko.cz.

3 Likes

Informace byly zveřejněny i v rámci komunitní dokumentace (zatím pouze v češtině, měl jsem zrovna pauzu ve škole, tak to v AJ dodám snad večer).

2 Likes

Dobrý den, jak je to se sata kabely? já měl v balení jeden sata1/2 kabel a druhý sata3 kabel. ani nevím proč. rád bych sata3 kabely oba dva