Turris Omnia 2GB + 120 GB SSD

Nabizim Turris Omnia 2 GB varianta, blede modra krabicka. Kompletni originalni baleni i s puvodni fakturou. Nebyl v provozu cca 1,5 roku.

Aktualne ma vlozeny novy 120 GB SSD disk, ze ktereho bootuje, protoze jsem nechtel resit eMMC.Take jsou vytahnute i WiFi karty a odmontovane anteny, protoze bylo v planu jej dat do racku. Nakonec k tomu nedoslo a ja presel kompletne na UBNT UniFi.

Samozrejme karty + anteny k tomu prilozim nebo muzu i namontovat zpet.

Cenu nabidnete.

Tak nakonec jsem tam ty WiFi karty namontoval zpet a updatoval TurrisOS na nejnovejsi, tedy TOS 5.1.1. Takze zarizeni je plne pripraveno, staci zapnout a pouzivat.

1 Like

Urcite neni a prave proto je ta znacka tak rozsirena a proto ji pouzivaji i ISP :smile: :

Jenže Michael Horowitz si myslí něco jiného.

https://routersecurity.org/SecureRouters.php

Vsak ma narok na to mit nazor. Text je ponekud obsahly, takze jsem ho cely necetl, ale kdyz jsem si dal vyhledat klicova slova (unifi, dream, ubiquity), tak mi to nic realneho nenaslo, mimo vykrik, ze to nedoporucuje a potom vetu, ze prodavaji controller za 70 dolaru, coz je nesmysl, protoze UDM PRO ho ma v sobe, takze neni potreba dokupovat zadny Cloud Key.

Me se libi reseni vseho z jednoho mista - controlleru. A vzhledem k tomu, ze predtim jsem uz mel AP a switch od UBNT, tak router (v te dobe USG-PRO) bylo logickou volbou. V kazdem pripade jsme tu tezce OT, ale klidne mi muzes napsat soukromne.

1 Like

Jiz neni dostupne, PRODANO mistnimu clenovi. At mu router slouzi.

Jaká byla nakonec cena?