Turris Gadgets / Turris Dongle

Pěkný den,

jako neúspěšný čekatel na původní Turris jsem neměl možnost získat Turris Gadgets, které již nyní CZ.NIC bohužel nemá k dispozici. Nyní jako vlastník Turrisu Omnia a dlouholetý uživatel alarmu od Jablotronu bych rád s Gadgets nebo alespoň s Turris Dongle, který by měl zajistit příslušnou komunikaci, chtěl začal pracovat (samotná čidla mám).

Rád bych proto touto cestou požádal stávající vlastníky Turris Gadgets o jejich získání. Vycházím z toho, že Gadgets nebo Dongle již třeba někdo nepoužívá, popř. pro ně nemá aktuální využití. Nedokážu vyčíslit nebo kvantifikovat protihodnotu, která by pro druhou stranu mohla být zajímavá, ale budu rád a předem děkuji za vaše případné nabídky.

A nevadilo by, pokud by sada nebyla kompletní?

To by určitě nevadilo. Nejdůležitější je pro mě Turris Dongle jako takový, ale určitě by se hodily i nějaké periferie.

Tak jo, podívám se, v jakém je to stavu a případně se ozvu přímou zprávou.

Prima, díky. Počkám na PM.

@nones bohužel svůj Turris Dongle nenašel, má původní zpráva a zároveň také prosba tedy stále trvá. Nabídněte prosím.

Ahoj Viktore.
Pokud stále sháníš Turris gadgets, tak vzhledem k tomu, že jsem se rozhodl přejít na jinou platformu a kombinace s Gadgets je dost komplikovaná, rozhodl jsem se odprodat CELOU kompletní sadu Turris Gadgets.
Pokud máš stále zájem, případně pokud má zájem ještě někdo jiný tady na fóru, tak napište. Buďto tady, nebo na SZ.

2 Likes

Ano sháním, prosím o sdělení podmínek přes SZ.

Muzu nabidnout celou puvodni sadu. Jen vybalena a po testovani zas zabalena

Zdravím. Je stále nabídka aktuální? V případě, že ano, mohl bych poprosit nějaké bližší údaje do soukromé zprávy (cenu)? Měl bych zájem. :slight_smile:

Ahoj, nenápadně bych se vetřel do topicu, kdyby někdo sadu měl a chtěl se jí zbavit, dejte prosím vědět, také bych měl zájem. Nekompletnost nevadí (nebo, záleží co vše by bylo a nebylo :))
Děkuji moc

uz sem to poslal do sveta :slight_smile: