Turris akademie v Brně

Nemáte někdo z přítomných zájem naučit se Turris živě na akademii? V Brně je naplánovaný termín na začátek listopadu, zatím nás moc není. Jsem přihlášený už po třetí a ani jednou se pro nezájem či zákazy nekonal, pokud nevíte, tak mrkněte na https://akademie.nic.cz/ a přijďte.

2 Likes

Dík za echo, ani jsem netušil, že takové kurzy běží.
Už jsem přihlášenej :+1:

2 Likes

Není zač. Nevím kolik nás je, ale snad to bude. Mimochodem, někde tady fóru ve Všeobecné diskuzi [CZ] je podobná svolávačka na kurz před dvěma roky včetně názorů absolventů.

1 Like

Zrušeno a nebo již plně obsazeno?

V e-mailu nic o zrušení nemám, takže buď dorazí co nevidět, nebo je plno.

Tak dle email dotazu na Akademie CZ.NIC byl kurz “Turris prakticky” – Brno dne 5.11. zrušen…

Tak mi taky emailem přišla zpráva o zrušení. Je od nich hezký, že mi včera poslali echo, abych na kurz nezapomněl…
Nu což, zkusím termit 1.12. v Práglu.

Tak e-mailem nic nedorazilo, vše jasné po přečtení reakcí tady na fóru a po následném telefonátu - kurz v Brně je zrušený, chyběla jedna duše. V Praze by to mělo proběhnout (pokud do toho covid nehodí vidle), už teď je tam 5 lidí přihlášených. Tak snad se potkáme tam.

1 Like

This topic was automatically closed 3 days after the last reply. New replies are no longer allowed.