[solved] Nechodí mi emaily z wiki

Ahoj,
chtěl jsem trochu pomoct s wiki. Založil jsem si konto (mkyral), na email mi mělo dorazit heslo, to ale nedošlo. Nechal jsem si zaslat nové heslo, taky nic nedošlo. Dnes jsem zkusil novou registraci (xmkyral) a stále stejný problém. Email mi prostě nedorazil.

Do Spamu jsem se koukal, nic tam není. Mohl by to někdo prověřit? Je to obecný problém, nebo to je jen u mne (případně seznamu?)

Můj email mkyral{opice}email.cz

Nejspíš obecný … mně se do komunitní wiki nepodařilo vytvořit účet dosud.
P.S. Nejspíš to bude další PLTčko, ale pssst, nebudeme zbytečně dráždit team. :slight_smile:
P.S.2: Teď jsem to zkoušel opět, a účet, který mi dříve nešel vytvořit, se již vytvořil resp. mi to napsalo, že již v systému existuje … tak jsem si nechal poslat heslo a - světe div se - přišlo. Nu vot kakája těchnika!

Tak jsem to zkusil znova a… …nic :frowning:

Není třeba tak pospíchat … já jsem svůj první pokus o registraci učinil cca 4 měsíce nazpět! :slight_smile:

Tak tos mě moc neuklidnil :smiley:
Holt smůla, budu dělat něco jiného než Turris wiki.

No vypadá to tak. Zřejmě nějaký problém mezi cznic a seznamem :frowning:

UPDATE: Tak jsem zkusil gmail a heslo dorazilo. Akorát skončilo ve spamu. A možná má ten email takové hodnocení, že jej seznamácký email rovnou zařízne a nedá jej ani do spam složky.

Nevím, zda to nějak souvisí s tou údržbou infrastruktury, nebo jen restartovali server, ale emaily najednou dorazily. Takže mám na wiki aktuálně konta tři :smiley: Bohužel to automaticky neznamená třikrát více času :frowning:

2 Likes