Requested package updater-migrate that is not available

Ode dneška mi updater hlásí tuto hlášku: Updater selhal: inconsistent: Requested package updater-migrate that is not available.

Zařízení Turris - RTRS01
Verze Turris OS 3.7.3

proč vyžaduje updater-migrate, když mám dávno zmigrováno?

Díky za info a pěkný den

David

Jsem na tom úplně stejně,
Pokud tedy zjistíte příčinu, pomůže to více lidem.
Milan

Pravděpodobnou příčinou je, že jste se pokusili provést migraci po té co byla již provedena (možná kvůli problémům s ní?). Tak či tak jste pravděpodobně museli spustit příkaz opkg install updater-migrate po té co byli soubory /etc/updater/{user,auto}.lua zmigrovány.

Řešení je, otevřít výše zmíněné soubory, najít v nich řádku s Install "updater-migrate" a smazat ji.

díky po úpravě auto.lua už se nainstalovaly dnešní novinky.
p.s spouštění příkazu opkg Install updater-migrate jsem mohl dělat někdy na jaře a od té doby už pár updatů proběhlo bez problému

Presne tak, update-migrate jsem urcite nepoustel, odstranil jsem z auto.lua ale ted mi po restartu nejdede ani luci ani foris :confused:

muzete mi nekdo poskytnout /etc/updater/auto.lua? System vyhodnotil, ze byla zasah uzivatele a mam ho absolutne prazdny. Vse se odinstalovalo jak luci, tak foris, mam uplne prazdny sytsem. :///

Prazdny aut.lua nevadi, tam jsou jen balicky navic oproti userlistum. A system by ho nemel prepsat. V /etc/config/updater byste mel mit neco jako:

config pkglists 'pkglists'
    list lists 'base'
    list lists 'cacerts'
    list lists 'luci-controls'
    list lists 'lxc'
    list lists 'nas'
    list lists 'netutils'
    list lists 'shell-utils'
    list lists 'webcam'

Diky, to zabralo. Nefunkcni luci a foris byl dalsi problem, po update na 3.8 se zacal lighthttpd prat s openvpn o port 443, vyresim dnatem 443:1192 a bude pokoj.

Diky vsem zucastnenym za rady.