První Turris news

Právě jsem obdržel do mailu první vydání elektronického zpravodaje “Turris News” a udělalo se mi trošku nevolno.
Nějak se mi začalo pozdávat, že i v komunitním projektu začal povívat duch korporace.

Pardon … jdu se projít a trochu vyvětrat.

S Turrisem na věčné časy a nikdy jinak! :slight_smile:

1 Like

A kde jste ho vzal? Na můj email nic nedorazilo…

Chtěli jste informace o tom, co je nového. Tak jsme připravili informace o tom, co je nového ve vydání velké verze, odkázali na dokumentaci atd - abyste měli všechno po kupě a nemuseli to hledat.
Všem, koho bavilo to hledat, se omlouváme za ztrátu zábavy a vymyslíme něco nového …
PS: Výše uvedeným jsem chtěl říct, že jsem vůbec nepochopil, co považujete za duch korporace. Email o novinkách?

Asi to bude špatným načasováním … mail s novinkami dobrý, ale kdyby to, co je tam napsáno, alespoň zpola fungovalo, byl bych asi nadšenější a jásal a výskal bych hlasitěji.

Čili duchem korporace jsem měl na mysli to, že když nám to nefunguje v reálu, tak to aspoň v růžových barvách popíšeme na papíře a řádně okecáme při prezentaci.

Nyní mě omluvte, že nejsem schopen projevovat více nadšení, ale po probdělých nocích, kdy se snažím udržet svůj router (a potažmo připojení domácnosti k Internetu) funkční, mám kruhy pod očima, jsem nevrlý a podrážděný! :slight_smile:

5 Likes

Nevím, asi jsem se kdysi někde zaregistroval nebo požádal o předplatné. Možná mě bude doma čekat ve schránce faktura za objednávku předplatného … nevím. Raději dnes budu poštovní schránku ignorovat a míjet velkým obloukem.

Taky jsem zatím nic neobdržel, tak snad to chce jenom čas. :slight_smile:

Tady to je … můžeš si počíst.

Původně jsem to jsem nechtěl dávat, protože ten link je personifikovaný. Ale protože jim to chodí za roh, dostal jsem se k úplně jinému guid, než patří mně … takže ho s klidem zveřejňuju.

Link jde, ale ovšem ukáže se něco jiného. Někomu jsem zavařil. :smiley:
" ****@gmail.com has been re-subscribed. If this was by mistake, click here to unsubscribe."

//EDIT: už to funguje.

Nezavařil, neboj, už jsem to opravil. Zkus ho znova

A pokud možno ho pánovi ...@gmail.com neodhlašuj … to by nebylo od nás kolegiální!

1 Like

Taky jsem mail dostal, ale kdy a kde jsem se registroval uz nevim :slight_smile:

Možná se berou adresy z Forisu, Údržba, Nastavení upozornění…

Email právě dorazil.

Ano, adresy se berou z Projekt.Turris registrace a z registrace na webu turris.cz - proto začínáme velkým upozorněním, jak se odhlásit, protože se ten mailing dlouho neposílal a ne každý si musí být vědom toho, že email nám svěřil. Nastavení newsletteru bude v nějaké dohledné době ve Forisu.

Tak mě přišel také, ale v AJ verzi, asi jsem někde něco špatně nastavil.

Bohužel jsem nevěděli, kdo by chtěl jakou verzi, takže CZ verzi dostali lidé s emailem v doméně .cz a ostatní dostali anglickou…

Děkuji za odpověď, aspoň vím, že jsem to nemohl ovlivnit. Je pravda, že používám EU doménu. AJ mi nevadí, ale asi by bylo lepší tam dát možnost si to nastavit.

Nahoře by měl být link na český newsletter a měla by brzy přibýt jednoduchá možnost prohodit jazyky (až, když jsme to posílali, jsme si všimli, že to ten systém, co používáme, jednoduše neumí sám od sebe).

Já taky … tak 2 denně by byl optimální počet!

Jako dobrý, ale kapku zamrzí ty překlepy. " terminýl" docela pobavil :slight_smile: