Prodám Turris 1.1 s WiFi 2,4 a 5 Ghz

Plně funkční a bezchybný včetně namontovaného Turris Wi-Fi Upgrade Pack provozovaného v pásmu 5Ghz, nová baterka a SD karta ADATA s migrací na BTRFS včetně originálního napájecího zdroje.

Cena 3500,-

1 Like

Bez Wi-Fi Upgrade Packu za 2500,- Kč.

Já to bych to bral s WiFi upgrade packem za 2.500,-
Co Vy na to?

1 Like

Za 2500,- si kup https://www.alza.cz/asus-rt-ac66u-b1-d4749139.htm a budeš spokojený.

Bohužel je Turris 1.1 jiná liga.

Jaká je liga Turris dobře vím a znám, to mi nemusíš povídat.
Ale jak už jsem Ti odpovídal do Tvé SZ, tak zněla má nabídka a na tu očekávám pouze odpověď z Tvé strany. ANO / NE.
Ostatní komentáře i doporučení jsou zcela zbytečné, vím, proč jsem nabídl, co jsem nabídl.
Díky a zdravím.

2 Likes

NE

Mám už několik poptávek za 2500/3500. A jednoho vážného kupujícího.
Diplexery a 802.11ac wifi karta mají cenu samy o sobě. Turris 1.1 by tě pak vyšel na 1.500,-
Taky jsem chtěl koupit v bazaru Škodu Superb za 50tis…

Prodáno …

Kolik byly pořizovací náklady Tvého Turrise 1.1 … mohu-li se zeptat?
Předpokládám, že těch 1500,- Kč by byl Tvůj čistý výdělek (resp. 1499,-) a to je na 4 roky starý router ažaž.

Ale když je ti to nějaký hlu… ochotný dát, je to OK. Já to ale nejsem a nebudu.
Zákon poptávky a nabídky platí.
Otázku svého svědomí si musíš pořešit sám.

Lidi hurá. Nones nám nabízí Turris za 1Kč. Berte!
(jeden určitě má :slight_smile: )

1 Like

Zcela určitě má … ale nenabízí … zatím. Aktuálně na něm testuje nový TurrisOS 4.x

Ale zbavovat se ho časem bude … už to má předjednané s jednou pražskou střední školou, že jim ho dá a oni ho rádi a dobře využijí.

Nones totiž vydělává dobrý peníz a nemusí tak okrádat kolegy Turristy …
Ale možná jste na tom v eReadingu hůře, než na tom jsem já.

3 Likes

Milosti, nenechte prchlivost cloumat svým majestátem.

3 Likes

Já jsem v klidu, @commar -e … jen nemám rád, když tady z nás někdo dělá blbky

1 Like

Každý má možnost nabízet ostatním své vlastnictví ke koupi za libovolnou cenu, je na zájemcích, zda-li její výši budou akceptovat. Tento přístup považuji za trolling.

Presne tak :slight_smile: kazdy si musi poresit sve svedomi sam … a jak vite podobne tema se tu uz resilo … -> darovat / prodat … a nikam to nevedlo … 100 lidi 100 chuti :slight_smile:

@Antonin_Chadima
Kdybych dostal superba zadarmo (resp. za 1 korunu odkupu) a nemel pro nej po trech letech vyuziti tak bych ti ho klidne daroval :wink: bohuzel Skodovka jen tak lidem auta na testovani nerozdava :frowning:

@viktor
To mate sice z casti pravdu, ale ne kazdemu kupujicimu je znamo jak se veci kolem starych Turrisu maji. Na coz @Nones pouze upozornil.

Nekdo by mel toto vlakno uzavrit :slight_smile: … Turris je prodan :slight_smile:

1 Like

Proč by mělo být každému potencionálnímu kupujícími známo, jak se věci kolem starých Turrisů mají? Proč má být dehonestován někdo, kdo má zájem si něco pořídit na základě aktuální nabídky?

1 Like