Prodám Turris 1.1 s WiFi 2,4 a 5 Ghz

Plně funkční a bezchybný včetně namontovaného Turris Wi-Fi Upgrade Pack provozovaného v pásmu 5Ghz, nová baterka a SD karta ADATA s migrací na BTRFS včetně originálního napájecího zdroje.

Cena 3500,-

Bez Wi-Fi Upgrade Packu za 2500,- Kč.

Já to bych to bral s WiFi upgrade packem za 2.500,-
Co Vy na to?

Za 2500,- si kup https://www.alza.cz/asus-rt-ac66u-b1-d4749139.htm a budeš spokojený.

Bohužel je Turris 1.1 jiná liga.

Jaká je liga Turris dobře vím a znám, to mi nemusíš povídat.
Ale jak už jsem Ti odpovídal do Tvé SZ, tak zněla má nabídka a na tu očekávám pouze odpověď z Tvé strany. ANO / NE.
Ostatní komentáře i doporučení jsou zcela zbytečné, vím, proč jsem nabídl, co jsem nabídl.
Díky a zdravím.

NE

Mám už několik poptávek za 2500/3500. A jednoho vážného kupujícího.
Diplexery a 802.11ac wifi karta mají cenu samy o sobě. Turris 1.1 by tě pak vyšel na 1.500,-
Taky jsem chtěl koupit v bazaru Škodu Superb za 50tis…

Prodáno …

Kolik byly pořizovací náklady Tvého Turrise 1.1 … mohu-li se zeptat?
Předpokládám, že těch 1500,- Kč by byl Tvůj čistý výdělek (resp. 1499,-) a to je na 4 roky starý router ažaž.

Ale když je ti to nějaký hlu… ochotný dát, je to OK. Já to ale nejsem a nebudu.
Zákon poptávky a nabídky platí.
Otázku svého svědomí si musíš pořešit sám.

Lidi hurá. Nones nám nabízí Turris za 1Kč. Berte!
(jeden určitě má :slight_smile: )

Zcela určitě má … ale nenabízí … zatím. Aktuálně na něm testuje nový TurrisOS 4.x

Ale zbavovat se ho časem bude … už to má předjednané s jednou pražskou střední školou, že jim ho dá a oni ho rádi a dobře využijí.

Nones totiž vydělává dobrý peníz a nemusí tak okrádat kolegy Turristy …
Ale možná jste na tom v eReadingu hůře, než na tom jsem já.

Milosti, nenechte prchlivost cloumat svým majestátem.

Já jsem v klidu, @commar -e … jen nemám rád, když tady z nás někdo dělá blbky

Každý má možnost nabízet ostatním své vlastnictví ke koupi za libovolnou cenu, je na zájemcích, zda-li její výši budou akceptovat. Tento přístup považuji za trolling.

Presne tak :slight_smile: kazdy si musi poresit sve svedomi sam … a jak vite podobne tema se tu uz resilo … -> darovat / prodat … a nikam to nevedlo … 100 lidi 100 chuti :slight_smile:

@Antonin_Chadima
Kdybych dostal superba zadarmo (resp. za 1 korunu odkupu) a nemel pro nej po trech letech vyuziti tak bych ti ho klidne daroval :wink: bohuzel Skodovka jen tak lidem auta na testovani nerozdava :frowning:

@viktor
To mate sice z casti pravdu, ale ne kazdemu kupujicimu je znamo jak se veci kolem starych Turrisu maji. Na coz @Nones pouze upozornil.

Nekdo by mel toto vlakno uzavrit :slight_smile: … Turris je prodan :slight_smile:

Proč by mělo být každému potencionálnímu kupujícími známo, jak se věci kolem starých Turrisů mají? Proč má být dehonestován někdo, kdo má zájem si něco pořídit na základě aktuální nabídky?