Prodám dva modráky

Zdravím, pokud by měl někdo zájem, prodám dva modráky, pro které již nemám využití. Jeden origo, druhý s wifi upgrade kitem, oba 1.0.

Mejla

Dobrý den, jaká by byla cena? Jeden bych dokázal využít :slight_smile: . Děkuji VH

Zdravím, koukal jsem na to, za kolik se tu prodaly, vychází mi to na cca 1000Kč bez a 2000Kč s wifi kitem. MM

Je to este aktualne? Mal by som zaujem o ten s WiFi kitom, som z Brna.

Ahoj, stále je, občas někdo napíše, ale pak nic. Bohužel jsem z Liberce, takže buď pošta/zásilkovna,… Nebo jestli máš někoho poblíž, tak může vyzvednout, Liberec/Jablonec.

Mozem poprosit aj nejake foto? Bol s nim nejaky problem? Predpokladam ze je k nemu aj adapter; Zasilkovna by bola v pohode.

Dohodli by sme sa za 1900 vratane Zasilkovny? Zaplatim kludne vopred.

Ahoj, cena asi OK, manželka bude moc ráda, když se zbaví “domácího bordelu”. Pospícháš na to hodně? Já pojedu do zásilkovny něco vyzvednout asi v pátek… To foto ti samo udělám, záleží co přesně chceš, i střeva?

Problém jsem s ním měl jedinej, a to když občas vydali borci z CZNIC řádně neotestovaný update. Co se týče techniky, tak ta byla vždy OK. Adaptér k němu samozřejmě je.

Já teď jedu na Omnii, TOS5 a taky někdy něco softwarově zazlobí (v současný době se nedostanu do Luci)…

Mejla

1 Like

Mozes aj creva, proste chcem vidiet nieco, za co poslem prachy vopred :slight_smile:

Ak by to bolo v piatok tak uplne v pohode. Posli mi do spravy cislo uctu.

Diky

Snad půjde odkaz:

modrák

Dobře, že jsi se ptal, vypadá to, že se mi někde zatoulal při stěhování kabel k napájení - info je na štítku, pasuje tam dvouzdířka.

1 Like

Diky!
Ak nenajdes tak ten kabel uz niekde splasim, posli cislo uctu

Oba kousky jsou fuč, snad poslouží novým majitelům…

2 Likes

Si piš … jak jsem psal v jiném threadu na tomto fóru, pořád jsou to luxusní kousky.
Sám si tady jeden hýčkám už bezmála 7-mým rokem

1 Like

V kontextu s tím, co se dneska prodává a za jaké peníze, určitě.

Hlasi sa spokojny novy majitel!

2 Likes