Problém s USB flash diskem

Zdravim, mam Turris 1.0 , OS 3.11.1.
Pouzivam Domoticz a mel jsem problem s mistem, tak se mi neaktualizoval. Dnes jsem se k tomu dostal a promazal jsem slozku /usr/share/updater/unpacked coz pomohlo a aktualizace probehly korektne. Pred tim jsem ale zkousel Domoticz kvuli mistu smazat. Nyní co mám ale problém, tak ze po aktualizaci nevidim nikde moznost primountovani flash disku. Uplne ta moznost zmizela.

Co s tim?

Kde hledáte ? Dotaz není jasný. NAS jako úložiště je instalován v balíčcích Foris. Máte aktivovánu volbu “Storage” (Úložiště) ve Foris ? To je prvotní mount, žádný další manuálně nepotřebujete (ani nesmíte, nechová se to korektně). Veškerá nastavení směrujete /srv/share/srv/rrd

tu cast s pripojenyma souborovyma systemama tam vubec nemohu nikde najit. Pres putty jsem se zkousel divat a v /dev/ neni zadne sda

Ty píšeš, že nic nevidíš, chceš rady a nenapíšeš co jsi už vyzkoušel - to se špatně radí. My taky nic nevidíme :wink:

Vše se dělá z menu, žádné putty není třeba. Rady naslepo : já bych reinstalovat NAS ve Foris a pak odpojil a připojil “Storage”, pozor, zformátuje se.

Pokud nezafunguje - zkusit jiný USB slot.