Podpora MU-MIMO

Dobrý den. Jsem spíše nezkušený a zvědavý uživatel. Do koupi Omnie jsem podobné věci vůbec neřešil, proto sem píšu. Podlehl jsem hypu s MU-MIMO a zajímalo by mě, jestli bude v budoucnu možné používat v Omnii nějaké karty s MU-MIMO. Narazil jsem na stránky Compex s moduly: http://www.compex.com.sg/wifi-module-overview/

Dost mě tam zajímá ta karta WLE1216V5-20, která je nejspíše ve stavu vývoje. Nějak mi tam nehraje ten údaj MiniPCI-e Pin v2.0 Standard. Je to 4x4 karta v rozměru, který se do vnitřností Omnie vejde, jen si nejsem jistej kompatibilitou kvůli tomu MiniPCI-e Pin v2.0 Standard. Bylo by to použitelné v Omnii?
http://www.compex.com.sg/product/wle1216v5-20/
Bude mít nějaký smysl pořizovat si WLE650V5-18? Tahle karta by měla být k dostání relativně brzy za 30 dolarů a už ji lze předobjednat na eshopu. Zrovna tahle karta by s velice vysokou pravděpodobností v Omnii chodit měla, protože se Compex chvástá podporou Ath10K, což na Omnii běží.
http://www.compex.com.sg/product/wle650v5-18-2/
Omlouvám se, nemám prostě zkušenosti. Případně by mě zajímaly postřehy ostatních ohledně problematiky MU-MIMO karet a Omnie. Děkuju za odpověď.

OK, takže už WLE1216V5-20 v prodeji za 70 dolarů. Furt by mě zajímal ten údaj MiniPCI-e Pin v2.0. Jestli jsem to dobře vydedukoval, tak by se asi mělo jednat o ten port, co se do něj dá zapojit disk. Je to tak? http://shop.compex.com.sg/wle1216v5-20.html