Po update 3.8 Nenainstaluju žádný balík

Zdravím, při pokusu nainstalovat nextcloud sem zjistil ,že mi najednou nejde nic instalovat. Při pokusu nainstalovat mc se hledají *.list soubory u softwaru instalovaného mimo updater. Neví někdo jak se toho zbavit přiznám se,že už se mi nechce moc hledat :slight_smile:

Collected errors:
 * pkg_get_installed_files: Failed to open //usr/lib/opkg/info/triggerhappy.list                          : No such file or directory.
 * pkg_get_installed_files: Failed to open //usr/lib/opkg/info/alsa-lib.list: No                           such file or directory.
 * pkg_get_installed_files: Failed to open //usr/lib/opkg/info/libmms.list: No s                          uch file or directory.
 * pkg_get_installed_files: Failed to open //usr/lib/opkg/info/libaudiofile.list                          : No such file or directory.
 * pkg_get_installed_files: Failed to open //usr/lib/opkg/info/libupnp.list: No                           such file or directory.
 * pkg_get_installed_files: Failed to open //usr/lib/opkg/info/madplay.list: No                           such file or directory.
 * pkg_get_installed_files: Failed to open //usr/lib/opkg/info/libspeexdsp.list:                           No such file or directory.
 * pkg_get_installed_files: Failed to open //usr/lib/opkg/info/libsndfile.list:                           No such file or directory.
 * pkg_get_installed_files: Failed to open //usr/lib/opkg/info/monit.list: No su                          ch file or directory.
 * pkg_get_installed_files: Failed to open //usr/lib/opkg/info/pulseaudio-daemon                          .list: No such file or directory.
 * pkg_get_installed_files: Failed to open //usr/lib/opkg/info/libfaad2.list: No                           such file or directory.
 * verify_pkg_installable: Only have 16kb available on filesystem /, pkg mc need                          s 336
 * opkg_install_cmd: Cannot install package mc.

Teď koukám ,že mi něco vyžralo místo v úložišti :slight_smile:

1 Like

Tak už je to dobrý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: