Nový článek v TURRIS/doc

V tichosti se na TURRIS/doc objevil nový článek Návrat k předchozím verzím balíčků.

Studujte, testujte, pište…

No jo, tam se vůbec “v tichosti” objevují i další nová témata. :slight_smile:

Což je dobře, ALE … už by bylo na čase ten dokumentační web po těch letech předělat, aby se tam poznalo alespoň datum zveřejnění příslušného návodu, jeho verze, zda-li je určen pro Turris 1.x, pro Omnii či pro obojí a možná i něco jiného.

Co Vy na to, @Tangero?

2 Likes

Pracuje se na tom. Zdroj:

Díky, @Pepe.
Ale je otázkou, zda-li už se na tom pracuje, nebo zda-li se ještě pořád shání ten kodér a stylesheet-lista

4 Likes

Zajímavý z těch v tichosti přidaných linků mi přijde třeba tento článek, jen mě trochu překvapuje, že je v anglické části a přitom se týká z větší části Turrisu 1.x (ještě je pěkně uvozen nápisem “not sold outside Czech republic

Mě mrzí že autor článku nedá malou zprávičku sem, na fórum, copak se za článek stydí? Nerozumím postupu teamu.

Je pravda, že zprávička tady ve fóru nebo na webu by mohla být, ale tak zatím tady sekce pro wiki, což je škoda, kde by mohla být i diskuze k jednotlivým článkům pro komunitní tvorbu.

V každém článku je napsáno, pokud není určen pro všechny routery. Pokud tam omezení není uvedeno, pak žádné není.

Ano, dokumentaci upravujeme a doplňujeme. Průběžně taky publikujeme upozornění na nové návody, ale to se samozřejmě nemusí krýt s časem jejich publikování.