Nefunkční Turris RTRS02

Dobrý den, mám problém s Turrisem RTRS02. Podotýkám, že nejsem žádný odborník. V Turrisu jsem měl vloženu SD kartu pro operační systém a dokoupil a nainstaloval i oficiální upgrade Wi-Fi (rozšíření o druhou Wi-Fi kartu). Vše fungovalo naprosto bez problémů. Až nyní, když jsem chtěl nastavit síť pro hosty, se začal Turris chovat nestandardně. Nejprve výrazně poklesl výkon antén. Pouhé restartování nepomohlo, tak jsem chtěl dát Turris do továrního nastavení resetovacím tlačítkem. Bohužel už nenaběhl. Respektive, rozsvítí se diody, proběhne na nich obvyklý “blikající rituál”, ale nemohu se do něj dostat přes LAN a adresu 192.168.1.1. Nedává ani IP adresu z DHCP. Jinak se všechno chová jak má. Po připojení do LAN se rozbliká port, nějaká komunikace tedy probíhá, ale to je vše. Snažil jsem se vyzkoušet jiný napájecí zdroj (samozřejmě při zachování parametrů na napětí a výkon), jinou RAM a vymazal jsem SD kartu. Nic z toho nezafungovalo. Máte prosím někdo čas a chuť mi pomoci? Četl jsem o připojení přes PINy Turrisu do USB PC a přehrání Eprom, ale na to si tedy netroufám. Mám jen PC a LAN. Moc děkuji a přeji krásný den. Radek

Dobrý den, děkujeme za informace, již řešíme v ticketu.