Nefunkční NextCloud (po aktualizaci na OS v. 6)

Zdravím,
mám na Omnii s NAS boxem Turris OS 6.0.1 (aktualizuji všechny HBS vydání) a od aktualizace mi nefunguje NextCloud (používám ho tam rok, dva) s hláškou na http://192.168.1.1/nextcloud/

Internal Server Error
The server encountered an internal error and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator if this error reappears multiple times, please include the technical details below in your report.
More details can be found in the server log.

Omlouvám se za naivní otázku, ale jako 1. krok, kde najdu tyto zmíněné logy? :slight_smile: Kdysi jsem jej instaloval podle Nextcloud - Turris Documentation a proběhlo to a fungovalo to dlouho hladce bez zásahů.

Edit: Jestli NextCloud zruší podporu pro 32-bitové CPU, tak stejně asi budu muset vymyslet nějaký jiný systém zálohování… :-/ Že by rsync a SSH/SFTP…? Anebo se nějaké řešení najde?

Nextcloud priamo pod TOS som nikdy nepouzival - iba vlastnu instalaciu v LXC kontajneri. Kazdopadne by som sa popozeral po systeme, ci nenajdes niekde pod nextcloud subor s nazvom config.php. U mna v LXC je to /etc/nextcloud/config.php. Ten obsahuje gro konfiguracnych direktiv NC.
Mal by si tam najst nieco podobne:

<?php
$CONFIG = array (
  'datadirectory' => '/var/lib/nextcloud/data',
  'debug' => false,
  'logfile' => '/var/log/nextcloud/nextcloud.log',
  'log_type' => 'nextcloud',
  'apps_paths' =>

Inak tato hlaska u mna casto indikovala problem s DB.

PS:
Ci je to so zarezanim podpory NC na 32bitoch az take horuce aj tak ukaze az cas.