Nefunguje webové rozhraní po upgradu na TurrisOS 6.0

Po upgradu routeru Turris Omnia se nelze dostat do webového rozhraní. Učinil jsem i nutný restart, bez kterého nefungovalo připojení přes Wi-Fi. Na mail mi přišlo

Restart is needed
=================
Your network settings will be automatically migrated on next reboot, please refrain from changes in the configuration until then.

The system was updated, but some changes will take effect only after reboot. Please reboot the device.

The device will be restarted automatically on Thursday, October 20 at 06:00 AM CEST.

Error notifications
===================
Updater failed: Failed operations:

fix-omnia-leds-migrate/postinst: Command failed: Not found

/usr/libexec/rainbow/led_activity.sh: line 165: /sys/class/leds/rgb:wan/trigger: No such file or directory

grep: /sys/class/leds/rgb:wan/trigger: No such file or directory

Warning: activity setup failed for: wan

/usr/libexec/rainbow/led_activity.sh: line 165: /sys/class/leds/rgb:wlan-1/trigger: No such file or directory

grep: /sys/class/leds/rgb:wlan-1/trigger: No such file or directory

Warning: activity setup failed for: wlan-1

/usr/libexec/rainbow/led_activity.sh: line 165: /sys/class/leds/rgb:wlan-2/trigger: No such file or directory

grep: /sys/class/leds/rgb:wlan-2/trigger: No such file or directory

Warning: activity setup failed for: wlan-2

Command failed: Not found



privoxy/preinst:  [31;1mDIE [0m:Failed to exec /usr/lib/opkg/info//privoxy.preinst: Exec format error

Zkus rollback - viz.: Turris is broken after update today, only SSH via LAN works - #4 by iguana007

Po upgradu T1.0 na TOS6.0 mi nejede WiFi, chová se to jak je popsáno zde: No wifi on Turris 1.0 after upgrade to Turris OS 6.0 (#860) · Issues · Turris / Turris OS / Turris OS packages · GitLab
Když jsem zkusil pkgupdate tak končím na chybě, že se pkg nemůže dostat na repo.turris.cz...
Zkusil jsem i alternativní ovladače z reForise (Ovladače Candela Technologies Wi-Fi pro Qualcomm Atheros QCA988x), ale taky to nepomohlo.
Na T1.x mám WiFi Upgrade Pack.
Nemám teď bohužel čas se tomu věnovat víc. :frowning:
Obnovil jsem obraz přes schnapps a jsem zase na 5.4.4.

Udělej nejdříve rollback snapshotu a potom teprve pkgupdate

Vrátil jsem se na verzi 5.4.4.

Byl jsem nucen vypnout automatické aktualizace, poněvadž nemám router fyzicky u sebe a nechci podobnou, ne-li horší, situaci řešit na dálku.

Takže správný postup je:

  • upgrade na TOS 6 (který proběhl automaticky)
  • rollback na pre-update snapshot přes Schnapps na TOS 5.4.4
  • vypnout automatickou instalaci aktualizací
  • spustit pkgupdate
  • spuštění (automatické) aktualizace?

This topic was automatically closed 3 days after the last reply. New replies are no longer allowed.