Nefunguje přesměrování portů

Dobrý den všem,
minulý týden jsem prováděl migraci na nový Turris OS a po restartu mi nefunguje přesměrování portů. V luci mám nastaveno, že má příchozí spojení na WAN port 44 směrovat do LAN na IP serveru port 22. Pokud svou veřejnou IP na portu 44 volám z LAN, funguje to dobře. Pokud ale volám port 44 zvenčí, skončím na connection timed out. Port scanner hlásí, že port 44 je filtrovaný. ZKoušel jsem pravidlo smazat a vytvořit znovu, bez efektu. Nenapadá někoho co s tím?
Přikládám config firewallu.

firewall.conf

Proč to neděláš přímo z menu Luci ?
Máš aktivní Honeypott na portu 22 a přesměrovaný ?
Co to znamená “filtrovaný” = open nebo close ?

Samozřejmě to přes Luci dělám, ale pravidla se stejně zapisují do /etc/config/firewall nebo je v tom rozdíl? Honeypoty mám zapnuté všechny. Podle online port skeneru je port 44 zavřený.

Rozdíl není žádný, akorát port 44 = MPM FLAGS Protocol . Já jako méně zkušený bych lépe radil podle printscreenu nastavení Luci. Pokud je port 44 zavřený tak to máš blbě.

Krom toho tam máš nějakou cílovou IP adresu navíc 192.168.20.10 !!!

Demonstruji, jak je to u mně funkční (již deaktivováno)

Zmíněná cílová adresa je adresa serveru, na který chci SSH port přesměrovat. Samozřejmě nastavení v Luci je shodné s tím, které již předtím fungovalo. Spíš se stalo něco během té migrace na nový Turris OS, přidalo nějaké nekompatibilní pravidlo nebo já nevím, už jsem z toho zoufalý. V rozhraních se objevil nějaký guest zone, smazal jsem jej, možná to je příčina. Ne zcela úplně se v tom orientuji, proto bych potřeboval někoho zkušeného, kdo v tom uvidí zádrhel. Můžu postnout screeny nastavení nebo konfiguráky, co je potřeba. Níže přikládám screenshoty nastavení Luci.

Vyřešeno. Chybou jsem byl já idiot. Server měl špatně nastavený gateway a neměl přístup “ven”. Došlo mi to až, když jsem viděl že mu jdou špatně hodiny a nemůže je aktualizovat přes NTP.

Guest je přednastavena pokud povolíš souběžnou wifi pro hosty. Mazat ji nemělo smysl.

Pokud jsi dělal zmatené zásahy, vrať se schnapsem zpátky nebo do továrního a předtím poznamenat svoje nastavení.

Hlavně že byl problém někde jinde. Jinak pokud řekneš, která nastavení tě zajímají, pošlu ti printscreeny, nebo configy přes zprávy