Nedostupná a neviditelná wi-fi síť pro některé zařízení po upgrade KRACK

Dobrý den,

chtěl bych poprosit o radu ohledně problému s neviditelností wi-fi sítě po upgrade KRACK. Jedná se o 2,4Ghz. Zjistil jsem, že mi nefunguje routříček TP-Link TL-WR703N, který mám na tisk a skenování připojený k Turrisu 1 přes Wi-Fi. Je v něm OpenWRT a po připojení kabelem jsem zjistli, že svou síť vůbec nevidím ve scanu. Nejde ani ruční konfigurace, ani po úplném vypnutí zabezpečení sítě na turrisu, taky nic. Zkusil jsem i nejnovější OpenWRT a stále stejné. Zkusil jsem ještě ostatní zařízení (mobily, notebooky, TV, tablety, …) a ty v pohodě fungují. Dále jsem ještě pro zajímavost zkusil 3x USB wi-finy v počítači, jestli síť v pohodě uvidí a jedna se chová stejně. Je to nějaká no-name čínská 802.11n USB s čipem RALINK, ve Widlích má ID hardwaru USB\VID_148F&PID_3070&REV_0101.
Nenarazil jste někdo na podobný problém? Co by s tím mohlo být?
Předem moc díky.
S pozdravem
František Janošek

Zkusil jsi změnit vysílací kanál Omnie ?

Díky za radu. To mě nějak vůbec netrklo. Samozřejmě jsem tam měl nastavený AUTO a nastavil se kanál 13, který ty čínský wi-fi neumí. Takže to s tím upgradem nemá vůbec nic společného,. Jen se po restartu nastavil nejlepší kanál a to 13.