Náhodné problémy s Omnií

Několikrát denně se mi stává, že nelze načíst nějakou stránku (doména nenalezena). Za chvíli se to spraví nebo restart to spraví.
V log/messages nic není.
Teď jsem kontrolovat nastavení a rozbil jsem mi forris i luci.
Luci píše:
/usr/lib/lua/luci/dispatcher.lua:427: /etc/config/luci seems to be corrupt, unable to find section ‘main’

Reforris:

RuntimeError: Object 'session' was not found.
      args = ("Object 'session' was not found.",)
      with_traceback = <built-in method with_traceback of RuntimeError object> 
 /usr/lib/python3.9/site-packages/turris_auth/server/wsgi.py in _main(self=<turris_auth.server.wsgi.Server object>, environ={'CONTENT_LENGTH': '29', 'CONTENT_TYPE': 'application/x-www-form-urlencoded', 'DOCUMENT_ROOT': '/www/turris-webapps/', 'GATEWAY_INTERFACE': 'CGI/1.1', 'HTTPS': 'on', 'HTTP_ACCEPT': 'text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,image/avif,image/webp,*/*;q=0.8', 'HTTP_ACCEPT_ENCODING': 'gzip, deflate, br', 'HTTP_ACCEPT_LANGUAGE': 'cs,en-US;q=0.7,en;q=0.3', 'HTTP_CONTENT_LENGTH': '29', 'HTTP_COOKIE': 'turrisauth=fruyiacgocadngxirawszxdgsdejffkasgsbw...263420fb1ef8caf27db074eb6755fe2ca55b57e48cd836ef9', ...}, start_response=<function BaseFCGIServer.handler.<locals>.start_response>)

Na poslední verzi jsem aktualizovat před pár dny.

Tedy oprava, po přihlášení do Reforris:
2022-12-18 14:33:20: (…/src/gw_backend.c.528) connect /tmp/fastcgi.turris_auth.socket-0: Connection refused