MOX nefunkční síťové mosty

Ahoj,
po updatu na 6.0.0 potažmo 6.0.1 mně přestali fungovat některé síťové mosty na mém MOXu. U LAN a LAN2 to normálně dále funguje.
U LAN3 mi přestal most fungovat. Když dám do LAN3 pouze jeden síťový port tak síť normálně jde. Jakmile do LAN3 nastavím most “br-lan3” tak to přestane jít (i v případě že v tom mostu je nastavený jen ten jeden síťový port který předtím samostatně fungoval).
Pro zkoušku jsem udělal ještě jednu síť kde se to chová úplně stejně, samostaný port jde, most “br-test” prostě nejde.
Nastavení mostů pro LAN a LAN2 je stejné jako u LAN3 a br-testu (vyjma přiřazených síťových portů).
Takto divně se to chovalo hned po updatu na verzi 6 a chová se to tak i po resetu do továrního nastavení a kompleně novém nastavení MOXu.
Někdo nějaký nápad čím by to mohlo být nebo na co se podívat ?
Kdyžtak díky za tipy.

Pořád se s tím ještě nikdo nesetkal ? U mě to pořád ještě nefunguje ani s updatem na 6.2.0 :confused:

Jinak nevím jestli to s tím může mít nějakou souvislost, ale mám tam moduly MOX-E a MOX-C

Zkus si projít tuto debatu a další podobné co se zabývají změnami v nastavení VLAN v TOS6 …

řeší se tam i ty bridge a třeba tě to někam posune …