MongoDB na turrisu

Ahoj,

potřeboval bych na turrisu v LXC kontejneru s Ubuntu 16.04 rozfungovat databázi MongoDB. Databáze v novějších verzích podporuje 64bitové systémy. Nepodařilo se mi to ani ručně zkompilovat, protože tomu chybí spousta nejrůznějších balíků.

Povedlo se to někomu na turrisu rozchodit?

Díky moc!

Tohle vlákno mě tedy mate:

  • Proč má label “solved”?
  • Omnia hardware je pouze 32-bitový, takže nevím proč se tu zmiňujete o 64 bitech.

‘solved’ se mi sem připletlo omylem.

Zmiňuji se o 64 bitech proto, protože databáze MongoDB je v repozitářích jen pro 64bitové architektury. Ale já jsem chtěl vědět, jestli se to někomu povedlo přeložit ze zdrojáků na 32 bitové Omnii. A jestli někdo neví, jakým způsobem to na tom ARMu zkompilovat.

Docela dlouho jsem to googlil ale nenašel jsem žádný výsledek, že by někdo používal MongoDB na Turrisu.

1 Like

Ahoj,

Pytas sa sice na novsiu verziu ale len zo zvedavosti - starsiu sa ti rozchodit podarilo?

https://packages.ubuntu.com/xenial/mongodb

Ahoj,

Díky za odpověď,
potřeboval bych novou (resp. >3.0), protože aplikace, kterou na tom chci rozjet používá funkce, které ta starší neumí. A nerad bych to musel zpět předělávat.

To jsem otestoval na jiném stroji. Ale ne. Nezkoušel jsem to na turrisu instalovat.

Díky.