miniDLNA server - debug mode

Zdravím, netuší někdo, jak spustit miniDLNA server na Turris Omnia v debug módu?
Jestliže dám minidlna -d -f /etc/config/minidlna tak se to sice spustí, ale hned na prvních řádcích mi to vynadá, že nelze rozparsovat konfigurační soubor, takže dlna se sice spustí, ale nenajde žádné mediální soubory.

parsing error file /etc/config/minidlna line 2 : config minidlna 'config'
parsing error file /etc/config/minidlna line 3 : option port '8200'....
... parsing error file /etc/config/minidlna line 16 : option enabled '0'

Podotýkám, že ten konfigurační soubor je funkční, resp. když miniDLNA spustím normálně z LUCI, tak to normálně funguje.
No a druhý dotaz souvisí s vyhodnocením debug - po spuštění v debug módu to na mne začne chrlit ohromné množství HTML kódu - neexistuje nějaká možnost jak to vyhodnocovat rovnou, resp. nějak to rovnou směrovat do browseru a nebo je jediná možnost to přes schránku lít do nějakého souboru a ten potom prohlížet v browseru.
Potřebuji nějak zachytit, zobrazit a vyhodnotit komunikaci mezi miniDLNA a streamerem - konkrétně se mi jedná o playlist, který miniDLNA pošle na vyžádání streameru, resp. o pořadí skladeb v playlistu. V praxi se pořadí, které přehrává streamer liší od pořadí v playlistu a mne zajímá, kde je chyba - jestli v miniDLNA nebo ve streameru (Cambridge Audio CXN) - zatím to vypadá spíš na Turris, protože třeba v linksys wrt1900acs (resp. v jeho DLNA serveru) se tento problém vůbec neprojevuje.
Jsem linuxem nepolíbený, takže uvítám každou (vyzkoušenou) radu od chytřejších.
Díky.

To je config, ktery UCI pouziva pro vygenerovani toho, ktery se pak fakticky pouzije. Obvykle najdes ten pravy v /tmp/etc/minidlna.conf. Pro zmenu nastaveni je potreba upravit co potrebujes v /etc/config/minidlna, pak zmeny comitnout pomoci uci commit a nasledne sluzbu restartovat pres /etc/init.d/minidlna reload . Tohle v podstate dela LUCI automaticky aniz o tom bezny uzivatel poneti. Podobne to plati i pro sambu, openvpn atp.

Paráda, díky moc za nakopnutí, ten soubor je v /tmp/minidlna.conf a minidlna -d -f /tmp/minidlna.conf funguje :-), takže teď ještě nějak “rozumně” zachytit tu komununikaci mezi dlna serverem a streamerem.