Latest Medkit a SHA256 a MD5 soubory

Ahoj všem,

chystám se přehrát svůj MOX pomocí latest medkit (mox-medkit-latest.tar.gz). Při té příležitosti jsem si také prohlédl dokumentaci, kde se doporučuje stáhnout si spolu s medkitem i příslušné *.sha256 *.md5 soubory a nahrát je na stejné uložiště.

Díval jsem se do těch souborů a všiml jsem si, že obsahují název medkitu. Očekával bych, že tam najdu mox-medkit-latest.tar.gz, ale vidím tam mox-medkit-201910090426.tar.gz.

Tuší někdo zda je to takhle v pořádku?

1 Like

medkit-latest bude nejspíš jenom link na poslední verzi, ne?

1 Like

Ne, stáhne se soubor toho jména.

Tak, tak, měl by tam být kontrolní součet,
třeba:

turris1x-medkit-latest.tar.gz.sha256

284af8e29006681354dcc588fcb97d6cc429491eb917c56f802456556549eb36 turris1x-medkit-201910090442.tar.gz

Ale já je tam mám:

3b23dc56d920b6d40bedbf9811b9749a mox-medkit-201910090426.tar.gz

EDIT: aha, asi jsem to nepochopil, teď vidím že ti o čísla nešlo, sorry…

1 Like

Je to tím, že *-medkit-latest.tar.gz* jsou symbolické odkazy na soubory s časovým razítkem v názvu. Děkujeme za upozornění na tento problém, už jsem pro něj založil issue.

Díky @ljelinek !

Včera jsem se pokusil flashnout MOX z USB, na kterém byli hash soubory se špatným odkazem. MOX hlásil, že na USB nenašel medkit. Zkusil jsem dva různé flash disky se steným výsledkem. Flash from cloud to nakonec vyřešil.

1 Like

Skúsim inú otázku k medkitom.

V adresári /hbs/medkit/* sú rozličné medkity napríklad pre omniu:
omnia-medkit-latest.tar.gz --------------------- význam je jasný podľa názvu
omnia-medkit-min-latest.tar.gz --------------- ???
omnia-medkit-contract-cti-latest.tar.gz ------ ???
omnia-medkit-contract-cznic-latest.tar.gz — ???

Zaujímalo by ma:

  1. ako sa od seba líšia,
  2. kde je ich vhodné použiť,
  3. a či budú generovane aj v ďalších verziách TOSx.X?

Dík za odpoveď.

Využijte funkci hledat, která je k dispozici na tomto fóru pro nalezení odpovědí. Není vhodné obnovovat vlákno, které je pomalu 3 roky stále s off-topicem navíc je zde odpověď označená jako solution.

Pomohu vám:
https://forum.test.turris.cz/t/fix-corrupted-contract-by-rescue/14138/2?u=pepe

@Pepe jestli funkce “Hledat” zároveň překládá do všech jazyků tak si to nechte patentovat…

1 Like

This topic was automatically closed after 14 days. New replies are no longer allowed.