Kvalita streamovani iVysilani

Ahoj, resim ted s lidmi od ivysilani problem, ze cas od casu se mi stane, ze treba cely tyden jede ivysilani jenom v 288p a na lepsi kvalitu se nedostanu. Problem u zdroje uz jsem vyloucil, protoze pres LTE klidne v tu samou chvili jede FullHD. Tak zjistujeme, jestli je problem u jejich distributora, meho ISP, a nebo u me doma :slight_smile: Tyhle problemy se zacaly projevovat az pote, co presli na distribuci pres O2, tak jsem to svaloval na to, ale oni rikaji, ze nemaji zadne hromadne hlaseni o spatne funkcnosti.

Pokud nekdo pozorujete podobne vykyvy kvality, napiste prosim :slight_smile: Sice si myslim, ze by to routerem mohlo byt jen tezko, ale jeden nikdy nevi…

U mě byly streamy v pohodě – Turris Omnia, asi před týdnem naposledy, ale sleduji relativně vzácně. Spíše používám youtube-dl, se kterým mi z ivysilani teče obraz zhruba plnou rychlostí linky (100 Mbps).

1 Like

Já mám problémy s HBO Go na SMART televizi. Kvalita filmu často padá až do kvality VGA na Full HD televizi - HBO klient přizpůsobuje kvalitu zobrazení aktuálnímu datovému toku. Já mám internetové připojení od Netbox 75Mbit/75Mbit a také tvrdí, že jsem jediný kdo má problém :slight_smile:

To s HBO GO se mi obcas stava taky (Samsung TV). Obcas se treba i stane to, ze prehraju jeden dil serialu, a dalsi uz se nenacte, a to ani po hard power-off televize. Az dalsi den. Asi nejakej productivity mode :slight_smile: Zkousel jsem zachytavat wireshark log na Omnii, a requesty z televize chodily, ale odpoved prisla jenom na nektery (treba titulky dorazily, ale video ne).

Ano, u HBO GO je problem cas od casu jak na TV, tak na iPADu, i na PC. Nicmene u me se objevi jejich modre tocici se kolecko. Kvalita se mi nesnizuje. Jinymi slovy u me HBO bud jde a nebo nejde :slight_smile:

U Netflixu a iVysilani jsem zatim na problem nenarazil jak na PC (LAN) tak na TV (WiFI AC) (take Samsung TV s OS Tizen)