Kurz Turris Omnia prakticky

Milí Turristé,
v Akademii CZ.NIC jsme pro Vás opět připravili několik termínů kurzu Turris Omnia prakticky s @miska, a to nejen v Praze, ale i v Brně a Ostravě. Přijďte si vyzkoušet některá pokročilá nastavení a zeptejte se na to, co Vás zajímá. Kurz je tady pro Vás a program je možné přizpůsobit :wink:

Pro rezervaci míst neváhejte dlouho: https://akademie.nic.cz/page/1679/kurzy-akademie-cz.nic/

Routeru zdar!

1 Like

nechcem kritizovat ale myslim ze toto by malo byt sucastou wiki i tu na webe :slight_smile:

Je to jak říká @RadoslavCap :slight_smile:
Ono to ve wiki je, ale výhodou kurzu je praktická ukázka, router, který se nemusíte obávat bricknout, neb je určený na pokusy a především ochotný lektor k dispozici i možná změna programu na přání… Je to také příjemná příležitost potkat další podobně inspirativní uživatele Turrisu.

Někdo rád v klidu dumá nad dokumentací a povídá si na fóru, jiný jde raději na kurz. Rádi bychom potěšili obě zmíněné skupiny našich uživatelů, proto pořádáme kurzy :smiley:

1 Like

V tom případě jsem obojživelník … byl jsem na kurzu a zároveň rád dumám nad dokumentací a píšu do fóra. :slight_smile:

Kurz mohu všem, kdo váhají, z vlastní zkušenosti jen doporučit.

1 Like

Víc takových, na kterých komunita stojí :blush: :relaxed:

Rád bych se takové akce někdy v Brně zúčastnil, ale jen pokud by se konala o víkendu nebo ve všední dny odpoledne. Přece jen jsem pracující člověk s rodinou a dovolenou je nutné šetřit na ředitelská volna a nemoci dětí :slight_smile:

1 Like

Děkujeme za zpětnou vazbu a pro příští konání to zvážíme. Moc pravděpodobně to nevidím, ale přímé ne zatím říkat nebudu :wink: