Karta AsiaRF AW7915-NP1 pro Omnii

Ahojte,
Nevite zda se da nekde v CZ/SK/EU sehnat samostatna karta AsiaRF AW7915-NP1 na upgrade Omnie na wifi6? A nebo neplanuje nekdo nejakou hromadnou objednavku ze stranek AsiaRF?
Mam Omnii NAS jeste z kampane a objednat oficialni Turris Omnia Wi-Fi 6 upgrade kit by pro mne znamenalo mit zbytecne dalsi vrchni kryt bez vyuziti.
Objednat jednu kartu ze stranek AsiaRF taky neni moc vyhodne, jelikoz cena dopravy je pomalu stejna jako cena karty.

1 Like

Nejlepší by bylo, kdyby s touto nabídkou přišel Turris Team, protože ty karty pro kity stejně kupují.

Mám tu Modráky, Omnii i Moxe, u kterých už stejně proběhla nějaká změna Wi-Fi konfigurace, takže ten Kit není úplně potřeba. Třeba u Modráka už přídavné antény mám, k Omnii je snadno přidám.

2 Likes

Jak už bylo řečené v jiných vláknech, tak o této možnosti neuvažujeme.

Treba by(chom) (my uzivatele) mohli napsat primo discomp.cz, jestli neuvazuji o distribuci tech karet. Ja ted zatim o zadnou nestojim, ale kdyby se dali dohromady ti, kdo o ne stoji, treba by to discomp presvedcilo.

1 Like

Je to skoda, ze zdejsi komunite tuto moznost nenabidnete.
Na jedne strane si zaslouzite jedno velke uznani a podekovani, ze udrzujete Turris aktualni i po HW strance. Na druhe strane je skoda, ze nakup karty neumoznite aspon na vasem eshopu.
Kdyby se dala ta karta aspon sehnat v nejake eshopu, ale nikde na CZ/SK/EU strankach jsem ji nenasel.

3 Likes

Kdyby nás bylo více, můžeme objednat z AsiaRF a pak si v rámci ČR odeslat např. zásilkovnou, poštou…

2 Likes

Tak to vypadá, že půjde objednat i bez casu:

4 Likes