Kam se nám vytrácí náš Community manager?

Milí Turristé a Turristky,
omlouvám se, že jste se o mém chystaném odchodu dozvěděli tímto způsobem. Od začátku jsem k Vám otevřený a upřímný, i tak jsem se plánoval rozloučit. Člověk míní, pán Bůh mění, plán dodržím.

K zodpovězení Vašich přímo i nepřímo položených otázek, či osvětlení dojmů:

  • Ano, z Turris týmu a CZ.NIC odcházím. Inzerát můžete nadále řešit s @Tangero.

  • Nevytrácím se do neznáma, ani do konkurenční firmy. 31.10. končí moje smlouva a do té doby jsem Vám plně k dispozici. Dostal jsem nabídku na přestup z Turris týmu do oddělení marketingu, kde bych mohl částečně pokračovat v práci pro Vás, kterou jsem nepřijal. V tuto chvíli zjišťuji, vybírám a zkoumám možnosti mého dalšího pracovního působení.

  • Můj odchod z Turris týmu neznamená, že bych na Turris jakkoli zanevřel. Stále jej považuji, a nadále budu, za výbornou volbu bezpečného a výkonného routeru pro domácí, podnikové či konferenční nasazení, stejně jako skvělý základ pro stále více vlastních řešení. Tak o něm nadále budu mluvit, i na všech nádražích :slight_smile:

  • S rodinou to souvisí i nesouvisí. Ženu nemám, děti také ne. Je pravda, že má práce mé poslední dva vztahy s přítelkyněmi výrazně ovlivnila. Pozitivně i negativně. Ale ničeho nelituji, work/life balance mám nastaven dobře.

  • Jsem rád, že jsem mohl být členem (a ještě chvíli budu) Turris týmu a pracovat pro Vás a s Vámi. Ano, na mnoho plánů nezbyl čas, ale ničeho nelituji a odcházím v klidu a spokojený. Stálo to za to a bylo to s Vámi skvělé!

  • Netřeba být korporátní tiskař. Vše, co jsem Vám kdy psal, bylo úpřímné, pravdivé a nezavádějící.

  • Stay tuned :wink:

  • Rád zodpovím Vaše otázky, pokud to bude v mým možnostech. Jako vždycky.

Díky Vám!
Váš Václav

English version here

8 Likes