Jakýkoli USB WiFi dongle pro Turris 1.0?

Nevíte prosím někdo o USB WiFi donglu pro Turris 1.0, který by fungoval bez nutnosti neustále kompilace driveru? Tedy byl přímo podporován v Turrisu? A myslím tím dongle, který se dá koupit. O tl-wn821n v3 vím, ten se ovšem nedá sehnat. Díky.

podla podpory ath10k (ktory by mal byt sucastou OS kvoli kartam v Omnii) by snad mali fungovat tieto:

resp.

pripadne pozriet ake ovladace su este sucastou OS a podla nich najst podporovane chipsety a nasledne USB karty

Děkuji, něco takového bych potřeboval. Ovšem dostat se k tomu nebude tak jednoduché. Distributorů je pár v Rakousku, ale netváří se příliš, jako maloobchod…

akoze ten tl-wn821n v3 je podporovany v ath9k(_htc? - https://wikidevi.com/wiki/Ath9k_htc ) cize este pozriet ci sa neda zohnat ine usb zariadenie

Strávil jsem hledáním 2 dny. TL-WN821N už se dá sehna pouze ve verzi 5, ve které už je Realtek chipset, což je mi k ničemu. Podle wikidevi je USB zařízení s tímto chipsetem (ath9k) 17. Bohužel, žádné už se neprodává…

?

A zkoušel jej někdo s Turrisem? Koukám dle specifikací neumí WPA (ani jedno). Což je škoda, vzhledem k té ceně. A ano, psal jsem v názvu Topicu “jakýkoli”, takže si nestěžuji. Jen budu hledat ještě chvíli dál…

podla akych specifikacii? WPA mozu nepodporovat iba zariadenia zvladajuce max 802.11b a starsie cize WPA to na 99,999% podporuje. ak nie tak Ti kupim pivo
vzhladom na pocet Turris 1.0 zariadeni a pocet ludi co to tu citaju a odpovedaju si myslim ze to budes musiet risknut :slight_smile: