HaaS - Žádná sezení v tomto intervalu

Zdravim,
co delam spatne kdyz mi haas.nic.cz vraci “Žádná sezení v tomto intervalu”, v obecnem prehledu pocet sezeni “0” a pritom v tuhle chvili koukam ze je na haas_proxy 57 spojeni?
Ve starem honeypotu jsem mel denne minimalne jedno spojeni (nekdy slo spis o desitky sessions), nove ale neukazuje vubec nic. Soubor “/etc/config/haas” obsahuje stejny token jako ma haas.nic.cz. Vic ale netusim kterym smerem bych mel hledat chybu.

Projdi si forum.

Haas nefunguje korektně kvůli problémům serverové strany.
Taky si zkontroluj, že máš otevřen port 22.
Pokud ne, musíš Hass restartovat “haas-proxy” nebo od- a reinstalovat. Restart routeru nepomůže - je to chyba implemetace.

Stává se i to, že po provedení předchozího kroku a po nějaké době Hass zase port uzavře.

Proto doporučuji raději haas-proxy odinstalovat a počkat, oprava má trvat více dní.

HaaS honeypot jako takovy funguje. Sice to ma odezvy sneka, ale dostanu se do nej (zkouska z venku). Tim bych rekl ze mam overenou kompletni cestu.
Ale report na haas.nic.cz chybi.

“Projdi si forum” - pekna rada, ale tady je takovyho bordelu vcetne starych a jiz neplatnych veci, ze je to k nepouziti. Tim nerikam ze jsem nehledal, ale… proste nevidim (nejblizsi podobny je dotaz na slouceni zaznamu ze stareho honeypotu s haas).
Dobre viditelny oficialni seznam chyb v aktualni ostre (t.j. na vetsine routerech nainstalovane) verzi TurrisOSu by nebyl od veci (i kdybych, s primhourenim oci, vzal toto jako onen list, tohle tam neni).

Tak ono stačí tady do vyhledávače napsat úplně jednoduše nejde HAAS a hned to najde správné téma:

https://forum.test.turris.cz/t/zname-chyby-v-turris-os-3-9-a-doporucena-reseni/5897/32

“Tak ono stačí…” - nebudete tomu verit, ale presne tak jsem hledal.
Druhy topic mi prisel, a porad mi tak prijde, jako debata o fungovani haas honeypotu jako takovem (coz neni jaksi to co resim).
No a ten prvni, to se omlouvam, to jsem necekal ze musim kopat tak hluboko abych se k te informaci dostal.

Kazdopadne diky, necham to teda nejakou dobu u ledu.