Graf-využívání rychlosti (projekt turist )chtělo by to popisek u osy Y a pořádné jednotky

Zdravím…chtěl jsem tu psat že máte chybu v grafech ( při přepnutí typu) člověka to hned netrkne a myslí že je to blbě…mam li být ošklivý G není jednoka je to předpona giga ( ano podle vašeho grafu mam využítí třeba v giga hobitech) … zajímá mě Gb nebo GB on totiž GB je 8* větší než Gb

dobrý večer,
děkuji za nahlášení chyby. Pokusíme se giga hobity umravnit :slight_smile:

1 Like

Jen takova technicka, GB neni jednotkou rychlosti, protoze tam chybi ten casovy udaj, tedy spravne je v tomto pripade GBps ci GB/s.

Tak aktuálně má tato drobnost v zobrazení velice nízkou prioritu.
Pokud by ale zde byl nějaký schoný Frotendista, tak by jsme se určitě spolupráci nebránili.

co znamená schoný Frotendista… ? zrovna nás v škole bičujou s css html latte a php… a sql ( ale to už front end není)… ale nejde mi to tak dobře jako c++ ( ai to mi de relativně špatně ( ukrutně dobře na to že programuju od září))… že by se mi konečně rýsovala špatně placená práce? :smiley:

Stačí se podívat na aktuálně zveřejněné pozice. https://www.nic.cz/kariera/ tady je potřeba u vývojářů aby rozuměli tomu co dělají, nejedná se o řešení podružných drobností.