Emailování Summary

Ahoj,

Není rozbité emailování summary ?

11.28 - 87 new topics since last visit
13.48 - 1 new topic
14.34 - 1 new topic

Určitě jsem se nepřihlašoval a na stránky nekoukl, natož abych měnil preference.
Ten první email bych očekával, ty 2 další ne.

Dík

3 Likes

A ve
14.58 - 1 new topic (tento )

:slight_smile:

2 Likes

Taky mi to od dnešního poledne posílá kromě summary i každý nově založený topic a preference jsem neměnil.

To proběhla aktualizace fóra, vypadá na nějaký bug. Ze statistik vidím skokový nárůst odeslaných mailů. Zítra prověříme, je možné, že se změnila konfigurace od nové verze.

1 Like

Tak vypadá že se stroj vzpamatoval po zásahu kolegy a již by měl fungovat korektně. Pokud ne tak prosím o kontrolu nastavení ve svém uživatelském profilu.

2 Likes

To je docela drsňárna, když mi dneska fórum oznámilo, že mám 773 nepřečtených článků.
Jsem si nejdříve myslel, že od mého včerejšího přihlášení se něco zbláznilo, ale pak jsem zjistil, že se hromadně uzamykaly nějaká témata a Discourse to považuje za “nepřečtení”

Jo, jo, @Pepe zamyká vše co mu příjde pod ruku… :slight_smile:

Uzamknul jsem všechny vlákna, kde poslední příspěvek byl starší než 3 měsíce.
Pokud by někdo chtěl otevřít případně nějakou velmi zajímavou myšlenkou doplnit vlákno, tak ať mi pošle PM.

2 Likes

Takže se opravdu chystají nějaké změny na fóru?

Důvody:
menší reorganizace fóra

  • Nové problémy se řeší ve starých a dávno vyřešených vláknech (tzn. velmi často nesouvisející problém)
  • Po nějaké době se někdo rozhodne doplnit rok staré vlákno a informační hodnota jeho příspěvku je diskutabilní.
  • Není důvod mít otevřené thready ke kampani ohledně ceny poštovného, apod.
    To samé platí thready, které se týkaly starších verzí Turris OS, testování RC, apod.
2 Likes

Je nějaká možnost jak označit (čerstvě ;-)) zavřená vlákna za přečtená, aniž bych je musel “přečíst” (tj. ručně otevřít ;-)). Pochopitelně se mi nechce 60x + klikat na zavřený příspěvek :smile: Díky za tip předem!

Mě se nahoře objevilo NEPŘEČTENÉ 204, tak jsem dal vpravo tlačítko ODBÝT a vše šlo hromadně pryč.
To jste myslel?

Tím ale odbydeš i ty příspěvky, které jsou skutečně NEPŘEČTENÉ, a ne jen uzamčené.

Bohužel trochu nešťastná vlastnost Discourse fóra … označovat jako nepřečtený příspěvek uzamčení vlákna.