Dvojtá DVB-T karta

V komunitni dokumentaci je navod a před pár dny jsem ho aktualizoval, jak si zkompilovat tvheadend.
Bohužel v tuto chvíli Omnii nedisponuji, ale pokud budete potřebovat, tak Vám rád pomohu. :slight_smile: občas budeme zkoušet i metodu pokus&omyl, ale pokud máte cas pripadne ale do toho Vas nutit nemohu a ani nebudu, tak se to dá řešit i pomocí vzdalene plochy/pristupu.

Kdybych měl doma zařízení, které by podporovalo DVB-T2 (HEVC), tak by bylo lepší, ale mam pouze dva tunery na dvb-c.

Před konferenci IT, co jsem si psal s @Jan.H, tak prý zatím nebyl čas otestovat můj návod na H265 a prý jeho tuner/antény nezachytily DVB-T2 vysílání.

1 Like

Díky za reakci, čas je bohužel to co momentálně nemám. Nicméně až budu mít chvíli zkusím to sám podle návodu a třeba se zadaří…

Tak pro zprovoznění DVB-T2 bude třeba ještě backportovat do našeho kernelu podporu potřebné modulace. Bohužel se nejedná o zrovna triviální činnost, takže bohužel uvedení této funkcionality nelze očekávat v brzké době.

Pokud by se tu ale našel někdo, kdo by byl ochoten pomoci, tak to velice uvítáme.

Tož Tvheadend verze 4.2.1 už je v Turris OS 3.8 RC :slight_smile: Zatím teda na odkazovaných kartách neběží T2, ale než bude T2 dostatečně rozšířená tak by mohlo být zprovozněno :slight_smile:

5 Likes