Vyšla verze 3.6.2

Ty by jste měl mít v mailu, pokud máte nastaveno, dále se zobrazují ve Sectatoru…

Dobrý den,

služby Google mi jedou. Náš poskytovatel internetu je UPC. Od minulého týdne, kdy dělali nějaký upgrade sítě (a zároveň došlo k upgrade routeru), nefunguje doména horizon.tv. Po restartu routeru nějakou dobu jede, pak zase dojde k výpadku a pomůže restart routeru. Ostatní doménová jména jsou bez problémů. Předpokládám, že se jedná o stejný problém jako mají ostatní. Hlásím, protože se jedná o jinou doménu, než byly hlášeny výše.

dobrý den,
již nyní můžete vyzkoušet funkčnost s RC verzí 3.6.3 která dnes vyšla. Dopručuji pouze pro zkušenější uživatele, podrobný návod najdete v naší dokumentaci. https://www.turris.cz/doc/cs/howto/release_candidate
Pokud se mezi zkušenější uživatele nepočítate tak raději vyčkejte na vydání finální verze. (změn je minimum)

Oznámení o novinkách

• knot-resolver: robustnější zacházení s vadnými packety
• turris-diagnostics: detailnější DNS diagnostiky

Oznámení o aktualizacích

• Nainstalovaná verze 4 balíku turris-diagnostics
• Nainstalovaná verze 3.6.3 balíku turris-version

1 Like

Verze 3.6.3 byla uvolněna všem uživatelům Omnie:

1 Like

Asi jste to už mezitím zjistil sám, ale já měl teď stejný problém (na TV se koukám jen málokdy, takže jsem na to narazil dost pozdě) a vyřešilo ho až povolení získávání DNServerů anoncovaných z dhcp UPC (LUCI -> Network -> Interfacs -> WAN -> Advanced Settings -> Use DNS servers advertised by peer

S DNSky GoogleDNS/CZ.NIC se to prostě na mediaboxu od Kanonu nechytalo…

(Jen pro záznam, pokud s sem někdo s podobným problémem dogooglí…)