Varianty MOXu a ceny

Musím říct, že mě trochu mrzí, v co se moje vlákno vyvinulo. Z tématu zaměřeného na co nejlepší konfiguraci pro mé účely v kontextu nabídky, zkušeností ostatních a záležitostí, na něž jsem jinde nenalezl odpověď, se teď nejenom tady (ale i v jiných původně odlišně zaměřených tématech) řeší, co bylo nebo je na kampani a MOXu špatně.

Škoda, že PoE je jen pro napájení MOX a nemá PoE pro napájení zařízení připojených k MOX. Sice je to dobře, že je možnost napájet MOX pomocí PoE, ale tak nějak společně s Omnií to asi využít nijak nejde. Není v plánu nějaká možnost, jak PoE využít společně s Omnií a také modul pro napájení dalších zařízení k MOX? O toto bych měl určitě zájem a hned bych si objednal další upgrade :slight_smile:

1 Like

Neřeší využití PoE společně s Omnií injektor? Alespoň tak chci MOX společně s Omnií provozovat já.

Ještě jednou prosím o podporu v rámci “referral programu” skrze odkaz níže. Nějaký “MOX Upgrade” by se určitě ještě hodil.

https://igg.me/at/turris-mox/x/1274042612

Ano, ale jen částečně, stále je potřeba mít další napájecí zdroj. Tímto způsobem bych to řešil v případě umístění MOX mimo el.energie a jiných připojených zařízení k Omnii. Když už to není u Omnie, tak bych nějaké přímé řešení napájení připojených zařízení uvítal u MOX. Už teď využívám jedno USB Omnie jako napájení a u MOX to skončí asi stejně.

Co je míněno větou

WiFi SDIO bude připojená nahoře.

Pokud bude Wi-Fi zapojena do SDIO, bude možnost plně využít GPIO a další piny Turris MOX?

PoE se připojí do boku.

Znamená to, že se POE připojí do PCIe 64 pin konektoru? POE (napájení routeru) bude nakonec již integrována na MOX A modul. Bude tedy POE perk sloužit k napájení externích zařízení skrz MOX C a MOX E?

@Pepe Prosím o odpověď. Děkuji

Pokud připojíte WiFi na SDIO, tak bude možné využít GPIO piny.

PoE se nepřipojuje do PCIe konektoru.

Děkuji za vaše odpovědi.