Upravený model LED separátoru

mam par kusu navic takze kdyby nekdo z OV chtel tak je daruji :wink: -> pm

p.s. trosku jsem upravil i model aby stineni bylo uplne a ne jen castecne :wink:

Mohl bych poprosit o ten upravený model? Zajímaly by mě provedené změny, kdyžtak bych si to vytiskl znova :slight_smile:

Neresil nekdo tohle i pro Turris 1.x?

Co jsem zde četl, tak pro Turris 1.x se dá použít i to z Omnie, ale je potřeba to zkrátit.

Taky by mě zajímaly ty změny, dost o tom vytisknutí uvažuju a moc se mi nechce vyhazovat prachy za něco, co nebude pasovat.

Pasovat to pasuje oboji. jen mi vadilo ze to sviti stale trochu do stran. tak jsem dodelal predni steny. zadna zasadni zmena :slight_smile: ale i tak to pomohlo. az mi vyjde cas na zmereni presne roztece ledek atd tak to prekreslim .

Dobrý den, taky bych měl zálem o vylepšené stínění. Nemůžete někam nahrát .stl soubor vašeho upraveného modelu? Nebo neuvažujete o tisku pro případné zájemce? Určitě by nás bylo dost.

1 Like

o tisk pro zajemce neuvazuji a STL tady zverejnim az s nim budu sam spokojen :slight_smile: pripadne napady na dalsi upravy vrele uvitam v pm.

From Google translate, I see that you have a newer version. Is the pricing still the same? I would be interested in this as well. – Thanks!

In general you are right, but right now its wip by @jork, so once he will finish it, he will publish it here, then its up to him, how he allow to resell by @linomaniac

PS: @linomaniac Hezké chlazení, máš nějaké schéma zapojení? pro inspiraci :wink:

:smiley: chladenie je jednoduché, kúpiš si K600vku za cca 150 eur, odmontuješ chladič, zvyšok šlahneš do koša, čierny zapojíš na mínus a žltý na plus. Ventilátor je na 12V, ale to samozrejme by ti pri plnom výkone posúvalo celý Turris doľava :smiley: takže ho zapojíš na 3.3 alebo 5V na napájacom SATA konektore :smiley:

Thanks for the info!

:smiley: Tak to rovnou koupím 1080 a vezmu větrák z ní, ať to má grády :laughing:

:smiley: presne tak :smiley:
ja som použil K600 preto, lebo ich mám veľa na sklade a keď sa mi nejaká pokazí, vetrák premontujem z inej, takže len preto je tam taký. ale vpodstate môžeš použiť hociaký z grafiky, sú nízke. Momentálne sa mi na laseri páli 10 mm vysoký blok plného hliníka a chcem ním nahradiť tú trápnu malú pasívnu kocku na CPU. Keď to bude OK, podelím sa s výsledkom :smiley:

inak pod tým vetrákom je teplovodivá guma na mpcie zariadeniach, takže to tam trochu lepí a chladí zároveň aj tie

OK stačí jen ten soubor až ho doladíte. Tisk si už zajistím. Nic ve zlém jen jsem se zeptal. Díky za info.

Jork: Měl bych zájem o separátor, přijedu si pokud to platí dej vědět.

4 Likes

Timto chci jeste jednou verejne podekovat jorkovi, ktery na muj popud udelal i verzi pro Turris 1.x. Vysledek je naprosto skvely a rozhodne doporucuji!

Fotografie pred a po:
http://foto.s474n.com/led-separator/

2 Likes

jinak pro’s tip: elektrikářská černá izolepa je taky neprůhledná… :wink:

Byl by někdo ochoten mi ten separační prvek pro Turris 1.0 vytisknout ?
Jsem z Olomouce přijedu si po blízkém okolí kamkoli :slight_smile:

Děkuji