Turris OS 3.10 je venku

Ještě jsem si povšiml jedné drobnosti, na kterou je třeba upozornit v souvislosti s vydáním verze TurrisOS 3.10 pro nás, majitele starých modráků Turris 1.x, kteří máme na svém routeru rozpohybované LXC kontejnery “postaru” … tj. dle doporučení @cynerd viz tento thread zde na fóru.

V aktuální verzi Turris OS už je opět i na Turrisech 1.x podporována instalace LXC kontejnerů ve Forisu (konkrétně přes záložku Aktualizace -> sekce Seznam balíčků -> volba Nástroje LXC) a tak je správnější konfigurovat to zde.

1 Like

Nevím jestli jste nezvolil zbytečně drsná slova.
Je nás tu plno s Turrisem 1.0, za dobu užívání se každý naučil plno věcí a vyzkoušel si plno postupů jak s Turrisem naložit.

Pokud vám nevyhovuje, máte možnost ho někomu přenechat a spokojit se s nějakým TP-Linkem, ale to by byla asi škoda. Nikdo vás nenutí používat tak “nespolehlivý” HW. Volba je ale na vás.

Prozatím, místo rozčilování, můžete zatím popsat vaší konfiguraci.
Máte WIFI upgrade pack, máte zmigrováno na BTRFS, používáte LXC, SSH, nějaký externí disk, Nextcloud, Minipot, VPNku, zmigrovaný updater?

Pokud uvedete “modráka” do továrního nastavení a nastartujete z Flash paměti je pravda že nastanou trochu komplikace, následné nastavení a spuštění vyžaduje trpělivost a trochu času. Ale dá se to překonat.

Místo rozčilování si pročtěte dokumentaci.

Řekl bych, že verze 3.10 se ladila docela dlouho. Bohužel ani tak se nepodařilo vyřešit všechny problémy. Ale to je problém v podstatě každého SW.

A nevím co s těmi modráky děláte. Mám sice 1.1, ale ještě jsem nemusel dělat faktory reset. Jediný problém byl, když se mi z nějakého důvodu zblbnul zmigrovaný systém na brtfs. To jsem nezjistil co se stalo, kartu jsem nakonec naformátoval a udělal znova migraci na brtfs a od té doby to šlape bez problémů.

Ale je pravda, že mi to tehdy kapku pokazilo den, když se to posralo v tu nejméně vhodnou chvíli…

1 Like

Kde začít s odpovědí.
Větev stable není určena k použití, aktuální verze se nachází k větvi turris. Obraz systémů se neaktualizuje již od verze 3.6, takže je potřeba migrace na nový updater, návod je v dokumentaci. Turris tým již několikrát říkal, že není možné udržovat systém aktualizací z každé staré verze, takže tím přehráváním, nebo vypnutím aktualizací si taky moc nepomáháte…

Turris OS 3.10 nefunguje netdata aplikace :(.

Od této aktualizace, už jsem nasbíral 37 hodin výpadků ucollectu. Hned po updatu byl server asi 3 dny offline a po nahození se ucollect sám nenaběhl (po restartu ok) Výpadky se ale už několik dní opakují a každý den mi chodí email s nějakým výpadkem ucollectu. Děje se to někomu taky nebo jsem sám ? Nikola je v pohodě.

Ahoj … aktualizace na TurrisOS 3.10 byla vydána 10.5. a od té doby jsem měl také nějaké výpadky, ale asi za tři dny to ustalo a nyní již vše odchází opět bez problémů.

Ahoj tak snad to ustane i u mne. Uvidime zitra. Zatim bezi. Uz jsem si odvykl…dlouho to slapalo bez problemu. Asi by se ty hodiny nemeli pocitat,kdyz nebezi jen jedna sluzba a je jasne ze problem s moji konektivitou neni.

A jseš stále pod smlouvou?
Pokud by jsi nebyl, nikdo Ti nic nepočítá a odesílání dat z Tvého routeru už je jen na bázi dobrovolnosti! :slight_smile:

Tak u mě na Omnii už několik dní uCollect offline.

Při testování RC jsem si všimnul, že Ucollect má dost velkou mouchu funkčnosti :wink: . Když nemá cca 10 minut připojení k serverům nic.cz tak se ukončí s hláškou:

2018-05-10T14:42:30+02:00 err ucollect[6951]: Too many pings not answered on api.turris.cz:5679, reconnecting
...
...
...
2018-05-10T14:50:47+02:00 crit ucollect[6951]: Too many login failures, giving up

a pokud ho člověk znovu nenastartuje tak zůstává vypnutý. Dříve tu byl watchdog který klíčové programy kontroloval a případně je restartoval.
Něco co má hlídat připojení by to nemělo tak brzy vzdávat. @Pepe :grin:

2 Likes

Omnia má /usr/bin/watchdog.sh

# Configuration
COND_SERVICES="nethist lcollect ucollect"

… ani u jedne bohuzel netusim a nenasel jsem v dokumentaci, k cemu slouzi.

Ale jo … kdo hledá, najde! :slight_smile:

Něco málo informací najdete zde

Zkráceně …

  • uCollect je sonda pro sběr dat a jejich odesílání do centrály Turris

  • lCollect je její obdoba upravená pro sběr dat v LAN síti (publikaci těchto dat zajišťuje MajorDomo … dnes už mírně zastaralé řešení, od kterého Turri team pomalu upouští a nahrazuje jej postupně Surricatou a PaKoněm).

  • Nethist … více info zde

Takže informace jsou, jenom je to (jak to často v projektu Turris bývá) tak různě poschovávané a různě rozstrkané :slight_smile:

1 Like

V této souvislosti… Je tedy možné Majordomo odinstalovat, když mi stačí pakůň? Turris 1.1 pod smlouvou.

Odinstalovat Majordomo samozřejmě jde, ten není součástí smlouvy. Vždy to byl jen experimentální program. (S nízkými nároky na procesor a nezatěžující ani připojení :wink: )

Ten skript znám (hledal jsem v něm chyby), ale teď už ho na Turrisu 1.1 nemám a vůbec netuším součástí jakého balíčku je. Že ho má Omnia a Turris ne.

Jj jsem jinak bych to neřešil :slight_smile: ještě musím pár měsíců vydržat

Dobrý den. Řeším problém s Ucollectem, po 2-3 dnech padá. Manuální start nepomohl.
Pomůže reboot. Znáte řešení ? Verze je 3.10 a nyní 3.11. Děkuji.

ucollect docela poctivě zapisuje do logů, zkuste se podívat co se mu u Vás nelíbí.
Pomocí příkazu cat /tmp/log/messages |grep ucollect v terminálu, se to dá docela pěkně filtrovat.

Je toto problém sběru dat od verze 3.10.1 ??

Výstřižek 2