Turris 1.x wi-fi upgrade balíček

V angličtině je to ale lepší než v češtině.

1 Like

Ahoj, zájem by byl - wifi v paneláku je hotová bitva, 5GHz na dokrytí těch novějších zařízení by se hodilo…

2 Likes

Cau,

taky jsem pro :smiley:

2 Likes

Super nápad, jdu do toho klidně i za trojku…

2 Likes

Docela bych přivítal duální provoz wifi, takže i když tím zaplácnu sata port, tak jo. Stavím se do fronty.

2 Likes

Také mám zájem o kartu.

2 Likes

2 posts were merged into an existing topic: USB Realtek WiFi

Také bych měl zájem, máte představu, kdy zhruba by to mohlo být aktuální?

2 Likes

také mám zájem, pokud se bude realizovat

2 Likes

Rozhodně zájem! Už delší dobu nad řešením přemýšlím.

2 Likes

Také bych měl zájem o druhou kartu pro Turris 1.0.

2 Likes

Omlouvám se za pozdější odpověď.
Vzhledem k tomu, že se jedná o nákup součástek, tak to souvisí s výrobou nových 5.000ks Omnie. Odhadem září/říjen. Do té doby bychom měli stihnout i odladit drivery, připravit návod k jednoduché instalaci a připravit komfortní cestu Forisem :slight_smile:

4 Likes

Zájem by byl, akorát jsem o upgrade na ac uvažoval a 2,4 také využívám přes usb (jinak turris 1.1)

2 Likes

Protože jsem již byl z výkonu USB Wifi donglů opravdu zoufalý (neustále odpojování a výpadky připojení z tabletů) objednal jsem z číny stejnou minipci express kartu AR9380 (12USD) a mini pcie to PCIE wireless adapter s anténami (6USD) a takhle ten bastl vypadá. Uvidíme jak bude nyní 2.4GHz stabilní. Pořád je to ale dočasné řešení. Do krytu se mi totiž nechce vrtat a tak netrpělivě očekávám ty správné diplexery a novou ac síťovou kartu.

První dojem konečně zase rychlost 8MB/s na 2.4GHz díky 40MHz kanálu.

3 Likes

Také bych měl zájem. Turris 1.1

2 Likes

Za ty leta si nejake to vylepseni zaslouzi. Jdu do toho. Jakmile nekde zahlednu registracni link, rad se prihlasim oficialne. Diky za Vasi pomoc.

2 Likes

Je nějaká aktualizace ohledně očekávaného termínu dostupnosti tohoto rozšíření?

1 Like

Zdravím, pokud je to ještě aktuální, určitě bych měl zájem o tenhle balíček, protože s myšlenkou upgrade na standart 802.11AC už si pohrávám delší dobu.

2 Likes

Zdravím všechny nadšené Turristy a omlouvám se Vám, že jsem se Vám teď dva týdny vůbec nevěnoval. Měl jsem offline dovolenou.

Všem včetně @project.jer mohu slíbit, že pracujeme na tom, aby rozšíření bylo co nejdříve dostupné. Je to navázané na výrobu nové várky Omnií (nákupem a kompletací). Balíček bude, nejdéle do Vánoc, u Vás, spíše dříve. Tedy pokud si jej zakoupíte :slight_smile: Dáme Vám vědět tady i na Twitteru apod.

Mějte krásný den!

5 Likes

Taky mám zájem, je to stále aktuální? Jen kvůli zastaralé WiFi nemůžu Turris dále provozovat a je to škoda.

2 Likes