Turris 1.x wi-fi upgrade balíček

Určitě mám zájem :wink: pro turris 1.0

2 Likes

Turris 1.0, mám zájem.

3 Likes

Evidentě stejný problém dual band wifi řeší úplně všichni, kdy můžeme balíček očekávat k dodání ? @Vaclav @Tangero

1 Like

Termín zatím není přesně stanoven, nejdříve jsme potřebovali zjistit, jestli by to vůbec někdo chtěl :slight_smile: A jelikož se zdá, že jo, tak budeme později informovat, na kdy to fabrika stihne (nejsou to zrovna online záležitosti, jestli mi rozumíte :slight_smile:

1 Like

Moc rád vidím, že vlákno i po několika dnech stále jede, rád budu sledovat, jak se plní i nadále. Zjišťujeme, jak velký je zájem.

Zatím se jedná o nápad ve fázi úvahy, se zvyšujícím se zájmem se posouvá blíže k realizaci a jistě budu nadále informovat o dalším postupu a tedy i termínu a ceně. K zakoupení by měl být balíček v řádu měsíců, v tuto chvíli to vypadá, že bychom jej měli realizovat.

I Vás si tedy zaevidujeme jako +1 v objemu zájemců? :innocent:

1 Like

Pokusíme se toto přání splnit současně s balíčkem k upgradu :wink:

Ahoj!
MU-MIMO je bohužel v tomto případě mimo mísu, tedy cenu, kterou bychom rádi nabídli. Sice máte router “za hubičku”, ale ne každý by byl ochotný investovat tolik do bezdrátu.

Samotná karta, která je momentálně uváděna na trh firmou Compex, stojí 2.500 Kč :smiling_imp: Plánujeme ji však vyzkoušet a dámě vědět, jak to lítá :wink: A možná ji časem potkáte v e-shopu jako vyzkoušené/doporučené příslušenství pro Turris/Omnii.

2 Likes

Já bych klidně dal i ty 2500Kč za kartu plus dalších pár stovek za anteny a diplexery. I Turris 1 je výborný kus hardwaru, který mám v planu provozovat mnoho dalších let, tedy se ta investice mnohokrát vrátí a nebál bych se toho než budu 802.11ad běžně dostupné všude tak to tak několik let ještě potrvá.

5 Likes

Rád se přidám, takový upgrade bych ocenil, díky !

2 Likes

Taky by jsem se rad pripojil, protoze v mem Turrisu prestala WiFi fungovat hodne davno :slight_smile: Dekuji.

2 Likes

když to bude za tu 1000, mám také zájem

1 Like

Hlasim se, mam zajem.

2 Likes

Taky mám zájem.
Díky za ochotu a touhu se starat i o nás, vysloužilce. :slight_smile:

3 Likes

Dobrý nápad. :slight_smile: Také mám zájem o sadu.

2 Likes

Taky bych mel zajem - otazka je, o jak velkem casovem horizontu se bavime? Mesice, pul roku, rok?
Diky!

edit: ted koukam, ze uz byla odpoved, ze neni pevne stanoven, ale alespon ramcovy nastrel?

1 Like

Take se hlasim do rady zajemcu o upgrade.

2 Likes

Nástřel k dispozici výše:

1 Like

Taky bych měl zájem.

2 Likes

Taky mám zájem pro 1.1.

2 Likes

Mám rozhodně zájem, důležitá je ale hlavně stabilita a bezproblémovost řešení.

2 Likes