Turris 1.x wi-fi upgrade balíček

Pravděpodobně mně bude stačit dovoz limuzínou jen na nejbližší poštu … nebo, že bych se zakoupenými sadami pro ostatní kolegy pláchnul letadlem někam do daňových rájů? :slight_smile:

Ale vazne by bylo asi dobre zde zverejnit alespon priblizny pocet balicku, ktere budou na stanku k mani. Napriklad ja se tam dostanu az odpoledne a kdyz si v poledne prectu, ze Nones prave odesel s plnym batohem, tak uz se tam nepozenu…tedy prosim o prubezne info o zbyvajicich kusech :slight_smile:

Případně mohu nabídnout odeslání na výdejní místa Zásilkovny za 58,08 Kč vč. DPH. (V případě podání na depu je cena nižší, ale to mám dost z ruky.)
Je škoda, že se to předalo externí firmě. Myslím si, že komunita by to zvládla mezi sebou odeslat/předat.
Když stejně reklamace by šly přímo za CZ.NICem. Teď už s tím zřejmě nic nenaděláme…

Myslím si, že když se to velmi dobře zabalí, tak by to prošlo i poštou jako doporučený dopis.
Už 2-3x jsem si nechal poslat 3,5" HDD poštou jako doporučený dopis a vždy v naprostém pořádku.

Myslím si, že je zbytečné připlácet za doporučený balík nebo dokonce jako balík do ruky (cenný balík vychází uplně stejně se ZK jako DR), když pošta teď nemá, kdo by to doručoval a stejně to skončí na poště.
V tuhle chvíli nějaké balíčky z Číny předávají extením společnostem (např. InTime) a nebo je nedoručují a nechávají rovnou na poště. Takže na poště je neskutečný frmol. Pokud pošta má pořadový systém, tak si vezmu vždy lístek a jdu si nakoupit, protože poslední dobou (cca měsíc) jsem ve frontě minimálně 20 minut.

1 Like

Ono je také otázkou, jak to bude zabalené … četl jsem něco v předchozích příspěvcích od @Tangero, že to po výrobci požadují zabalit do bublinkové fólie tj. tam už je ochrana pro distribuci vyřešena celkem dobře. Pokud to tak skutečně zabalené je.

@Nones Tak pokud by to pro tebe byla snesitelná oběť, já bych se o jeden kousek taky hlásil :slight_smile: … (nemám problém zaplatit předem)

Taky jsem se už nahlásil u komunitního distributora :slight_smile: s platbou předem počítám neboť si nedokážu představit, že Nones vybere svůj účet a potom bude trnout kolik se mu vrátí :slight_smile:

Já bych se nebránil ani tý uložence/zásilkovně. Peníze předem je jasná věc :slight_smile:

OK … zájemci o vyzvednutí balíčku na konferenci IT17.2 … napište mi do přímé zprávy adresu, kam budete chtít balíček poslat … pošlu Vám jako odpověď číslo účtu, kam poslat peníze. Navíc si přidám něco na poštovné (cca do 100,- Kč) … žádné další provize z toho nechci, krom chvály a velebení! :slight_smile:

7 Likes

Už vidím, jak přijde @Nones na konferenci a řekne “Chtěl bych 100 balíčků.” :smiley:

pokud donese v hotovosti tak s tím asi problém nebude :smiley: ale menší množství už nedostane :smiley:

2 Likes

není tu prosím někdo z Pardubic, Chrudimi, HK, kdo by mohl přivézt balíček (platba předem samozřejmě)

@frawdbck Já jsem z Pardubic, ale přivézt bych to mohl až o víkendu 2.12. - 3.12. (pokud se stihneme setkat s @commar)

Pořád kontroluji stránky discompu a furt nic :frowning:
(ne že by na tom nějak extra záleželo, stejně jsem až do čtvrtku na služebce v Praze :smiley: )

Aby jsem Vam usetril cestu, 24. lilstopadu zadny statni svatek neni, tak mne napadlo, jestli nahodou neplanujete jet na konferenci uz tento patek? :slight_smile:

1 Like

Ano, máte pravdu, přehodil jsem si týden. :roll_eyes:

Konference se bohužel zúčastnit nemohu, ale rád bych si tam balíček koupil.
Budu vpuštěn? :slight_smile:

1 Like

Taky bych ho už rád měl. Má někdo odkaz?

Každý den kontroluji toto: https://www.discomp.cz/default.asp?cls=stoitems&stifulltext_search=and&fulltext=turris a nic.

Zdravim muzu si udelat rezervaci jednoho balicku na 24.11. do technicke knihovny? Bohuzel nevim kdy dorazim tak abych nebyl neprijemne prekvapen ze uz na mne nezbylo. To vite my prespolni…

Taky bych ten balicek rad,ale ac z prahy,sem v praci a nedostanu se tam.Kdyby byla moznost vyzvednout jej primo na Milešovské,uvital bych to.To mam uz vic pri ruce i v praci.