Turris 1.x wi-fi upgrade balíček

Hodila by se rezervace, dostanu se tam až odpoledne (protože práce) a to už asi budou pryč. A upřímně, proč mám dávat za distribuci 300 plus poštovné? Trochu jsem počítal s osobním vyzvednutím na recepci. Navíc spoléhat na Českou poštu která mi napíše že jsem nebyl doma a letět zase na poštu, to je opruz. No nic, musím se přizpůsobit.

2 Likes

Pokud je potřeba, rád Vám s distribucí nějak pomůžu … dejte vědět, pokud by byl zájem.
Jsme přece komunita, musíme být na sebe milí a vzájemně si pomáhat.
Svěřit distribuci firmě … to je na mě až příliš korporátní řešení! :slight_smile:

3 Likes

Tak kupodivu má ta firma pobočku v Ostravě. Takže za mně :thumbsup:
I když 300kč přirážka až tak moc nepotěšila, ale když máme ty vánoce.

1 Like

To neni prirazka, to je konferencni sleva :wink: A fakt myslime ze nas cas ma vetsi smysl travit vyvojem featur pro turrisy nez posilanim balicku, vystavovani faktur a podobne…

3 Likes

tak kdyby se nasel nekdo kdoby mi koupil 2 sady z konfery do Brna…

Mě to ten den nevyjde, tak kdyby mi někdo vzal 1 sadu do HK.

Bral bych jednu sadu do Českých Budějovic. Zaplatím i předem. A předem díky případnému ochotníkovi :slight_smile:

Jo ták. A neměli byste si na konferenci spíše připočítat nějakou přirážku - přece jen s tím budete mít více práce :wink:

Rad by jsem se zeptal, od kolika hodin bude mozne si balicek na konferenci vyzvednout?

Co Liberec, nebude tam někdo?

No to je tak, misto rozdavani samolepek a jinych reklamnich predmetu budem nabizet zlevnenou WiFi a jako spravne korporaci se nam to vrati na vstupnym a prodanym kafi :wink:

2 Likes

Kde a kdy ta konference je? Nejak se me na te web strance neotevira Misto konani. Dik za info.

1 Like

Datum: 24. listopadu 2017
Misto:
Národní technická knihovna
Technická 6, Praha 6

Taky mi to rozbalovani nefungovalo, sel jsem tedy na homepage a z ni kliknul na banner konference, potom uz to slo.

Asi nebude problém, pokud na konferenci půjdu, abych vám pár balíčků navíc vzal a poté vám je poslal … otázkou je, zda-li mi umožní koupit si více, než jednu sadu na osobu.

1 Like

Tady dlužno podotknout, že turrisáci v CZ.NIC nedělají knihy, nemají s nima nic společného, krom toho, že se ochotně nabídnou kolegům vypomoct, když nemohou být na stánku a prodávat je. I proto bych radši, kdyby lidi, co umí programovat, programovali a lidi, co umí prodávat, prodávali a moc se to nemíchalo, protože pak ajťák kouká do faktury a není z toho moudrej… (já vím, že je to korporátní názor, ale zase je autentický a můj :slight_smile:
A ano, když nám na stánek v jednu chvíli přijde deset lidí, tak budou holt čekat. Ale tolik jich čekáme celkem…

1 Like

OK … a jak to bude s nákupem více WiFi upgrade sad na jednu osobu … někteří kolegové tu vznesly požadavek, zda-li by bylo možno jim sadu s konferenční slevou vyzvednout prostřednictvím volených zástupců :slight_smile:

s tím problém není, ale jestli vás pak nachytáme, jak nabízíte na václaváku pod koněm na černém trhu upgrade pack za 1450 Kč, tak… tak vám odebereme hvězdičku na fóru!

5 Likes

Spíš se teď začínám obávat, abych na stánku nedostal “na budku” … přijdu s batohem a vykoupím Vám všech deset sad … a ostatní zájemci se na mne vrhnou.
Budu si muset zaplatit ještě jeden vstup na konferenci pro svého bodyguarda!

1 Like

pro velké klienty máme samostatný vstup a limuzínu až na letiště!

2 Likes