Turris 1.x wi-fi upgrade balíček

Zdravim, take mam zajem o upgrade balicek (Turris 1.1).
Uz je znama definitivni cena? Jakym zpusobem se budou objednavky realizovat? Oslovenim zajemcu z tohohle vlakna?
Diky

1 Like

Až budou informace, jistě se v tomto vlákně objeví.

1 Like

Protože naděje umírá poslední :grinning:

1 Like

Vždyť je hromada modulů. Počínaje Intel kartami, přes Compex, našel jsem něco i od Atherosu apod. takže karty by byly.

Tady je o tom lákno v angličtině:

Už se to tady rozebíralo a bohužel všechny karty (krom té jedné zmíněné) mohou vysílat pouze 2.4 GHz nebo 5 GHz. Nikoliv současně.

Aha, díky. Jsem síce síťař, ale tyhle hodně specifické informace mám dost omezené tak děkuji za upřesnění.

Klidne ten videonavod natocim jestlize jsou komponenty stejne jako v omnii, tak mam omnii i turris muzu to udelat

2 Likes

No, já nevím, ale kdo z nás modrých Turristů bude potřebovat videonávod … ?
Předpokládám, že stručné bodové shrnutí co a jak udělat by většině z nás mohlo stačit, ne?
A pokud je ta tvorba videa jedinou brzdou, která Turris teamu dosud brání ve spuštění distribuce, můžete to klidně spustit. :slight_smile:

1 Like

Taky mi není jasné, proč hned videonávod. Podle mně bohatě stačí pár fotek s popisky. A kdo se na to nebude cítit, může si u CZNIC, nebo někoho šikovnějšího v okolí, domluvit servis ne?

3 Likes

Asi nové korporátní nařízení! :sweat_smile:

1 Like

I ty korporáte jeden.

2 Likes

kks aky alibista :smiley: :smiley: :smiley:

tak hlavní brzdou je, že nám to musí z fabriky poslat, nasáčkované a zabalené, což by mělo tento týden dopadnout. Klidně to hned poté pošleme všem, kdo nepotřebují videonávod :slight_smile:

3 Likes

Tak to je skvělá zpráva !
Už se ví finální cena ?

1 Like

Tak, vzhledem k tomu, že dle informací od @Tangero je upgrade balíček již vyroben, nasáčkován a zabalen, tak cena asi známá bude.
Tj. správně má otázka znít, zda-li už lze cenu balíčku zveřejnit

2 Likes

Pokud je to již skoro hotové tak jak podat oficiální objednávku ? Myslím že není nač čekat.

3 Likes

Zde najdete finální informace ohledně distribuce upgrade balíčku :slight_smile:

2 Likes

Už vidím tu stohlavou frontu na IT17.2 :slight_smile:

4 Likes

Jen tak pro zajímavost … popíšu vám situaci u stánku Turris na LinuxDays. Vpravo sedí @Jan.H, uprostřed @cynerd a vlevo @katerina_lorenzova. Všichni zaměstnaní diskuzí s davem lidí, instruováním, jak používat Tutris, rozebíráním routerů pro oživení. Úplně nalevo @Vaclav obsluhující pult s knihami. Ptám se, zda-li si mohu prolistovat “Průvodce labyrintem algoritmů”, nikdo nezaznamenal, žádná odpověď. @Vaclav zrovna vypisoval účtenku předchozímu kupujícímu. Beru si tedy knížku a listuji. Zaujala … rozhodl jsem se, že si jí koupím. Mezitím se vypisuje doklad dalšímu kupujícímu … čekám tedy. Kdybych mezitím s knihou odešel, nikdo by o tom ani nevěděl, ale to se nedělá, tak poctivě čekám. Uff … konečně na řadě. Ptám se, kolik kniha stojí … dlouhé studium cedulky, kde jsou ceny. Našla se ta moje … dávám pětistovku. Šachy se sháněním drobných na vrácení. Chystáme se na vypisování účtenky … raději sděluji, že jí na nic nepotřebuji a odcházím. Ale @Vaclav mi sděluje, že to bude muset stejně vypsat, protože bez toho příjmového dokladu mu to nebude sedět. Věřím, že je poctivý a že si to vyplní, ale v tom už ho nechávám samotného.
Takže takhle nějak si představuju i tu zvýhodněnou distribuci WiFi upgrade sad na stánku Turris.

Tak ono se dá předpokládat, že když to je v pracovní den a konferenci pořádá CZNIC, tak tam budou mít kapku více lidí. Navíc ta pohroma s umrtvenými routery se už snad přehnala.

BTW: dobrý vkus, taky jsem si ji koupil :smiley:

1 Like