Turris 1.x wi-fi upgrade balíček

Ano … zasloužíme, za tu trpělivost, se kterou překonáváme komunikační strategii tj. bariéru mlčení.

Právě se ta sada vyrábí, vyjednáváme o jejím balení a distribuci a nebojte, všechny Turristy 1.x budeme informovat pomocí Turris Corporate News (TM by @Nones :slight_smile: - zatím není o moc víc co k tomu říct.

4 Likes

@Tangero balit je zbytečné, stejně to namontuji a balení vyhodím tedy i kdyby to dorazilo v igelitovém pytlíku tak hlavně aby to už bylo.

1 Like

Přesně tak, balit netřeba, klidně si po Praze i někam dojedu.
A kdyby se našla i jedna anténa, z Turris 1.0, tak by se mi hodila,
prasknul mi čep v kloubu a teď jen visí…

1 Like

no ono to právě není ani zabalené, takže je potřeba to nasáčkovat a dát do bublinkové obálky a teď testujeme do jaké, aby přežila i extrémní podmínky jako přeprava Českou poštou. Nerad bych tady za měsíc řešil, proč jsme rozeslali dvěsta nefunkčních upgrade packů :frowning:
Osobní vyzdvihnutí je zajímavá myšlenka, asi uděláme na nějakých akcích spolu s nějakou deratizací routeru a u nás na recepci.

3 Likes

To bych preferoval já, platba z účtu nebo hotově a vyzvednutí u vás na recepci.

1 Like

Aha jasně chápu. Ty diplexery jsou v podstatě vlnovod pro GHz pásmo tedy je to trubička nikoliv tenký drátek, která se nesmí zlomit protože pak to má útlum. Z číny mi takto dorazili již polámané tedy ano chce to zabalit aby to přežilo poštu. Osobně bych si to klidně u Vás vyzvedl stejně jako jsem si zajel pro modrý Turris.

1 Like

Také beru osobní převzetí, ale v kancelářích v Brně :slight_smile:

2 Likes

Třeba OpenAlt? (Příspěvek musí být alespoň 20 znaků dlouhý)

1 Like

Dobrý den, líbí se mi, jak k tomu přistupujete. Měl bych ještě dotaz k obsahu toho balení. Před nějakým časem bylo poměrně horké téma vše kolem diplexerů, co jsou v Omnii. Zajímalo by mě, zda v tom balíčku budou, případně zda by bylo možné je i nějak dokoupit. Já jsem asi takový neobvyklý případ a mám jak Turris 1.0, tak Omnii (každý router v jiné části republiky). V 1.0 by byly určitě fajn (konfigurace by byla stejná opravdu jako v Omnii) a do budoucna uvažuji, že bych si možná s Omnií trochu pohrál - až se zlepší podpora nových Compex karet (to je problém hlavně Compexu), tak by se mi možná diplexery navíc hodily i do Omnie. Budou tedy v balíčku pro Turris 1.X (2, jako v Omnii), případně bude možnost je nějak pořídit? Děkuji

Obsah balíčku byl předběžně vyspecifikován @Vaclav -em TADY, diplexery by tam tedy měly být, jinak by balíček moc nedával smysl

2 Likes

Děkuji, už jsem na to zapomněl - říkal jsem si, že jsem to někde četl. A co ta možnost dokoupení diplexerů? Děkuju.

Je mozne si dojit vyzvednout sadu osobne? Klidne ji zaplatim prevodem, ale pohybuju se u Miraku a k nam na ves posta jezdi fakt blbe.

1 Like

A co osobní převzetí v ČB, když už tady máte tu pobočku :wink:, šlo by to?

1 Like

Nevím, ještě to budeme muset zjistit. My v CZ.NICu nejsme moc zavedeni na platby od běžných lidí, běžně je nepřijímáme (domény nám platí registrátoři), protože my v podpalubí nemáme přístup k účtu. Ale asi se bude dát dohodnout, že nám to zaplatíte předem na osobní účet (to by šly i kryptoměny) - a pak si pro to skočíte. Ještě prověříme.

1 Like

Určitě to půjde … za konferenci Internet a technologie i za školení v Akademii jsem vám vždycky platil jako fyzická osoba přímo na účet a šlo to. Dokonce jsem dostal mailem i fakturu.
Tak to zkuste napasovat na to.

možná ano, možná ne, nevím a v nejbližší době to nezjistím, připravíme to do doby prodeje.

Samotné převzetí v Budějckých kancelářích nebude problém domluvit, za předpokladu že záležitosti jako placení nebudou dělat potíže (o tom nemám představu).

1 Like

Tak abych dal memu modremu Turristovi neco k Vanocum, hlasim se take do rady. Osobni prevzeti v Praze preferuju.

1 Like

Z mé strany problémy s placením určitě nebudou :slight_smile:

1 Like