Turris 1.x wi-fi upgrade balíček

Určitě bych zájem měl. Díky.

Turris 1.0

2 Likes

Měl bych zájem, turris 1.0. Díky

2 Likes

Ahoj,určitě mám zájem,turris 1.0. Dík.

2 Likes

Taky mám určitě zájem. Tahle karta: https://wikidevi.com/wiki/Lite-On_WM6687 nepřipadá v úvahu?

1 Like

Uz mam WLE900VX, ale o druhy kus neceho podobneho bych mel zajem, pokud bude za rozumnou cenu.

2 Likes

Na Linux Days nám bylo řečeno, že v balíčku bude stejná karta, jako je v Omnii, takže Compex WLE900VX 7AA.

2 Likes

Ono je to i logické … my Turristi 1.x se tímto balíčkem “přifařujeme” k objednávce materiálu pro novou výrobní várku Omnií, tj. WiFi karet se objedná o pár stovek kusů více, než bude výrobní dávka Omnií a ten přebytek se s potřebnými věcmi (diplexery, kablíky) zabalíčkuje pro staré Turrisy.

Navýšíme tím objednávané množství materiálu a dostaneme se tak na lepší cenu.

Už se zase těšíme na Ježíška … ! :slight_smile:

4 Likes

Až? Já bych chtěl mít Ježíška dřív, ideálně včera :smiley:

3 Likes

Ježíšek už byl … 3.října :slight_smile:
Nebo jsi snad nebyl dostatečně překvapený?

I když … pravda … to byl spíše Čert.

2 Likes

Zajímavý dotaz, spíše však do jiného vlákna.

Můžete ji zkusit, v Turris týmu jsme ji nezkoušeli a obsahem balíčku bude, jak říká @qxstyles, [quote=“qxstyles, post:188, topic:4002”]
Compex WLE900VX 7AA.
[/quote]

“Můžete jí zkusit”?

Z té stránky, co poslal:

Probable Linux driver
none

Takže moje rada, že radši to ani nezkoušet. Strýček Google mi to jenom potvrzuje.

@multi.flexi Podívejte se po:
Mediatek MT76x2 (ovladač: mt76) já např. koupil Comfast CF-926AC:

mt76 is one of the drivers getting a lot of attention from the bufferbloat and make-wifi-fast projects, so if you have hardware that supports it, it should be a very good choice to use. Zdroj

nebo jak říká @Vaclav po ath10k

Rád bych se zeptal zda již je nějaký termín definován ? Původně to mělo být tuším nyní teď je to možná k vánocům. Cca 200 lidí tady to stejně jako já určitě netrpělivě očekává i když jsem to dočasně vyřešil podobnou ath9x kartou tak bych současně chtěl provést instalaci SD karty a BTRFS když už budu brát šroubovák do ruky.

1 Like

@Twinkie, změň si plány … já jsem původně myslel, že až budu router rozebírat kvůli instalaci WiFi karty, vyměním rovnou i baterku a přidám SD kartu pro BTRFS.

To bylo v dubnu! :slight_smile:

Nyní už mám v routeru SD kartu (a na ní BTRFS), novou baterku a WiFi kartu zatím ne.

Člověk míní a Bůh mění!

2 Likes

Ha, @Tangero je bůh. :grinning::grinning::grinning:

1 Like

Nóóó, to každopádně…

Chcete-li vidět a poslechnout si Vašeho (našeho) Boha … hledejte na tomto odkazu čas 10:00

1 Like

taky se hlásím :slight_smile: doufám, že to klapne :slight_smile:

3 Likes

Pokud ještě není pozdě, rád se přidám :slight_smile:
První várka Turris 1.0

3 Likes

Člověk tu nečumákuje každý týden a nerad by to prošvihl. Bylo by fajn závazné objednávky poptat přes naše u vás registrované maily. Pak se se svým modrým 1.0 k upgrade hlásím také. Po nedávném softwarovém výprasku si turris zaslouží dárek.

Copak Turris, ale já si zasloužím dárek… :slight_smile:

2 Likes