Trvanie factory resetu

Chcel by som vedieť koľko tak v priemere ( odhad ) trvá faktory reset. Lebo už svietia hodinu červené ledky a to sa mi zdá dosť. Aspoň oproti iným routrom čo som mal

V mém případě to bylo v řádu jednotek, pokud to přeženu, tak maximálně 2 desítek minut - i s nastavením + updatem v rámci úvodního nastavení, kde záleží na rychlosti připojení internetu. Něco tedy bude asi špatně, hádal bych, že by mohl pomoci flash z USB paměti (s tím ale nemám zkušenost, tak snad se ozve i někdo jiný). Určitě bych být vámi kontaktoval podporu tech.support@turris.cz, ty budou vědět co a jak. Je ale asi třeba podrobněji popsat, co se přesně před tím, případně během factory resetu stalo. Odkaz na postup při hlášení chyb https://www.turris.cz/doc/cs/howto/error_reporting.

Factory Reset na Turrisu 1.x trvá méně než 10min.

Tak ono podle OP nevíme, jestli má Turris 1.x, kdy stačí vzít micro USB kabel připojit do základní desky routeru a druhý konec do počítače/notebooku a přes Putty/minicom zjistit v jaké fázi to zatuhlo.
Každopádně bylo lepší provést obnovu z SD karty (buď opatrný při vyndavání RAMky)

V případě Omnie bude potřeba UART kabel (není nutné zapojovat 3.3V) a zjistit opět, kde to zatuhlo. Nebo je možné, že se pokoušíš dostat do záchranného systému. Moc informací si nám bohužel nesdělil a tak střílím od boku.

Jak už psal @qxstyles předemnou tak reset přes USB flashku taky nic nezkazí, ale flashka by měla mít tuším formát ext4.

Ďakujem za informácie. Neviem prečo som čakal, že na faktory reset nepotrebujem pripojenie k internetu. Takto bude asi kvôli tomu. No ja som len všetko vypojil. Zapojil len do elektriny a spustil mode 3. Pred tým prečo som to urobil sa mi podarilo rozbiť dhcp a nič múdrejšie ma nenapadlo ako faktory reset. Som zvedavy či nabehne

Vďaka. Zistil som že som to dal do zlého módu. Splietol som počet a číslovanie LEDiek. Stačilo ho len restartnut a pripojiť sa so staticku adresou a vrátiť späť zmeny.