SSH Honeypot už pár dní nezaznamenal nic

Nahlásil jsem to na tech.support@turris.cz a dáme to pro jistotu zde na fóru vědět i @sairon a @vorner

1 Like

U mně to stejné, ani honeypot, ani zasílaná data nejsou vidět …

Už to zase běží, vypadá to na dvoudenní celkový výpadek…

Výpadek se týká pouze zobrazování, data se tam postupně objeví. Pracujeme na migraci databázového serveru a neobešlo se to bez nějakých drobnějších problémů. Ještě během zítřka se mohou objevovat nějaké problémy, ale pak už by to mělo šlapat jako po drátkách.

Děkujeme za nahlášení a trpělivost.

3 Likes

Jj už se to tam postupně zpětně objevuje.

A nechtěli byste takové akce hlásit dopředu, abychom věděli v čem může být problém? Takové hlášení servisních zásahů uživatelům a dohledům je přeci v IT světě normální.

1 Like

Původně se to mělo obejít bez komplikací, takže jsme nějaké práce ani nehlásili. A v okamžiku, kdy jsme na to přišli, bylo hlavní prioritou řešit problémy.

Já teda nevím, ale pokud byste měli vyhrazené diskusní vlákno zde na fóru věnované vašim sdělením, informacím o odstávkách, problémech atd., tak je nahlášení tohoto problému formou stručného příspěvku dílem okamžiku.
Pokud si skutečně chceme hrát na IT bezpečnost, tak by informování potenciálně “postižených” mělo být samozřejmostí.

Ačkoliv trochu nesouhlasím, protože tady o žádný bezpečnostní incident nešlo (tam bychom postupovali jinak), chápu, že to někoho mohlo vyděsit nebo znepokojit, upozornit jsme vás měli, jen občas máme hlavu někde jinde. Příště si na to dáme pozor a budeme jako vývojáři a administrátoři @Vaclav více informovat, aby informace předal ven. Nicméně aktuálně probíhají poslední dokončovací práce (ještě chvilku budou nějaká data chybět) a pak snad bude delší dobu klid.

2 Likes