Spectator - kompilace / nová verze

Ano, podle informací v tomto vlákně se pravděpodobně nic nového v této věci neudálo.

Nezlobte se, ale Vaše zpráva nemá žádnou informační hodnotu.

1 Like

Rozumím Vám, ale kromě mé odpovědi jste se jiné nedočkal … tak co je lepší?
Blbá odpověď nebo žádná odpověď? :slight_smile:

1 Like

Dle mého asi žádná odpověď, forum není primární informační kanál, tak by bylo lepší se zajímat přes tiket system. Navíc bylo i řečeno, že toto již fungovat nemá, takže @viktor jistě mohl pochopit i odpověď…

Z diskuse výše je patrné, že Spectator funguje, používá se a pokud by byl sestaven oproti aktuálnímu repozitáři (což se na Windows nedaří a což je hlavní sdělení), fungoval by lépe.

Z jiného vlákna k RC verzi Turris OS 3.10 lze vyčíst, že Spectator bude fungovat i dále, a i když chápu, že to asi nebude na věky, proč toho nevyužít.

@tangero napsal, že se na to podívají a protože uplynuly další tři týdny, zeptal jsem se, jak to vypadá. Toť celé.

vypadá to špatně. Je s tím více práce, než je tomu teď možné obětovat :frowning:

Rozumím a přesto děkuji.

Prosím o zprávu, zda-li se nějak nezměnila situace kolem Spectatoru, resp. jestli by si někdo nenašel přes léto čas sestavit ho oproti aktuálním zdrojovým kódům? Děkuji.

1 Like

Ještě přidávám odkaz na GitLab. Jestli to dobře chápu @Tangero , je verze 0.7 vlastně hotová, pouze nikdy nevydaná.

Rád bych oživil toto téma a zeptal se jak to vypadá? Na Gitu jsem našel i zmínku o verzi 0.8, znamená to tedy že se chystá novější verze? Díky.

1 Like

Já to pochopil úplně stejně, i proto jsem se v létě znovu ozval.

1 Like

Já zase podle dřívějších reakcí usoudil, že vytvoří kompletně novou aplikaci a předpokládal jsem, že v této době bude již aspoň nějaká částečně funkční verze připravena.

1 Like

Nějaký update? Protože žačínám čím dál více uvažovat nad nějakým řešením typu ESXi nad ním OpnSense a Zabbix server, který by to monitoroval přes SNMP, což mi přijde celkem zbytečné.

Jediný update, o kterém vím je, že odešel @Tangero, takže už nám k této věci v tomto vlákně nepřispěje žádným “moudrem”.

Jinak podle mne je ve věci Spectatoru vše “při starém” :frowning:

Jako úplně z CZNIC nebo jen z projektu?

https://twitter.com/tangero/status/1057913669286354945

Spectator souvisí s mobilní appkou, protože využívají stejný backend. Co se týče mobilní appky, tak v tuto chvíli plánujeme její redesign jak je možné si přečíst v novince na webu.

1 Like

A co Spectator, který i po všech aktualizacích stále funguje?