Selhalo vytvareni pristupovych tokenu

Protože přestala fungovat po aktualizaci mobilní aplikace Turrisu, zkušel jsem vygenerovat nový token ve Forisu. Pokaždé to selhalo s hláškou: Při vytváření klienta “XY” došlo k chybě.

Netušíte, co by to mohlo být?

Michal

Omnia 3.9.5, jednoduchá konfigurace (základ+VDSL bridge+NAS+HAAS)

Zdá se, že pristup k routeru přes android aplikaci funguje jen nějakou dobu (cca 12 hodin) po restartu a pak se přes ní nejde připojit k routeru. Po restartu to zase funguje. Myslel jsem, že to zpusobuje HAAS, ale po odinstalaci problém přetrvává. Turris 1.1 - 3.9.5 základní konfigurace s AC upgrade WIFI.

1 Like

Díky! Restart znovu umožnil jak tvorbu nových tokenů, tak obnovil funkčnost původních. :slight_smile: Takže mám 1 navíc. Zatím to funguje víc než 12 hodin. Budu zkoušet o víkendu.

Michal

EDIT: v mém případě honeypot/HAAS funguje a od poslední aktualizace funguje i propojení na web HAASu. Tož tak.

Nakonec se zdá, že odinstalovat HAAS pomohlo router běží přes 2 dny a jde se připojit přes Android aplikaci. Zkusim ho zase nainstalovat.

Krátce: po ca 24 hodinách opět připojení z Androidí aplikace nefunguje. Zvláštní. Nehodlám z toho dělat vědu, dá se připojit z webového prohlížeče Forisem, a to stačí.

Michal