Pozvánka na Turris hackathon 2017

páteční noc kolem druhé hodiny: fakultativních 10 km běhu s Vilémem a Patrickem, běh pro drsné spící Prahou na občerstvení mozkových závitků. Zájemci si vezmou boty a oblečení na běh :)” - to nemá chybu

Na Vaši otázku ohledně videozáznamu z hackatonu získáte odpověď ke konci tohoto článku a upřesnění v tomto postu.
Odpověď zní tedy: “Ano, videozáznam plánují”

Je nějaký výstup z hackatonu ? Co se Vám tam podařilo vyřešit a co budete chtít zpřístupnit komunitě @Tangero ? Na co se můžeme těšit ?

Hackaton teprve bude … vyčkejte! :slight_smile:

@Nones má pravdu, vše se teprve chystá. @Twinkie, koukněte na https://www.turris.cz/cs/turris-hackathon-2017 a třeba přijďte :wink:

1 Like

Ano ano, přehlédl jsem se. Myslel jsem že to bylo již teď v květnu.

2 Likes

Z tweetů:

7 lidí, 4 projekty: Bigclown (IoT), Foris: NAS, UPS + NRF24L01 a pak pro majitele modrých Turrisů se pokusí o portaci btrfs.

Ten NAS může být zajímavý i když bych preferoval:
OMV + Pyload/Jdownloader + Emby/Plex (vše lze stáhnout z OMV)

Přeci jenom, ten kdo už má Omnii, tak by byla obrovská škoda to nevyužít i pro NAS.

Tak uvidíme, jak to dopadne.

3 Likes

3 Likes

Ať se daří! :slight_smile:

Děkujeme, zatím se daří velmi dobře, vše můžete sledovat na Twitteru s #TurrisHack17

1 Like

Občas tam kouknu … co je nového!
Co by modrému Turristovi mi činí radost nadějný postup v týmu “BTRFS portátorů”.
Hlavně, ať to nepřehánějí s tím Schnappsem, aby se jim to podařilo dokončit! :slight_smile:

2 Likes

Portace se blíží ke zdárnému konci. Vivat @miska a @Koleon na rukou je noste :slight_smile:

4 Likes

Hackathon je za námi. Díky všem, kdo dorazili, ať ve skutečnosti nebo virtuálně. Zatím dospáváme, ale v průběhu týdne budeme publikovat detaily o tom, co se udělalo, proběhnou větší testy, na které nebyl čas a po vydání finální verze 3.7 se postupně nové hračky začnou dostávat do oběhu :slight_smile:
Myslím, že je na co se těšit.

7 Likes

nezabudnite na nas :slight_smile:

2 Likes

Detaily:
https://blog.nic.cz/2017/07/18/jaky-byl-turrishack17/

2 Likes

OK, díky za rychlé Info, @Pepe

1 Like